امروز: دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - 05 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3109
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵

جشن افتتاحیه هفته جوان در بوستان آب و آتش

هشدار نیوز - آیین افتتاحیه هفته جوان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد برمایی، مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ٣ و احمد حلت مدیر مسئول مجله موفقیت به همت خانه شهریاران جوان در بوستان آب و آتش برگزار شد. 

 
در این مراسم که پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه با حضور تعداد زیادی از جوانان تهرانی برپا شد، حجت الاسلام برمایی گفت: امروزه فضای مجازی گریبان گیر جوانان شده است، به این بیان که از شور و نشاط جوانی باز مانده‌اند اما می‌توان با احیای فرهنگ ایرانی اسلامی و تقویت بنیان‌های اخلاقی خانواده راهی نو در راستای ترویج فرهنگ جوانی آغاز کرد. 
 
برمایی همچنین با حمایت از کمپین سفیر جوانی که در هفته جوان از سوی خانه شهریاران و هنرمندان با عنوان «یک هفته جوانی» شکل گرفته افزود: من هم با افتخار اعلام می‌کنم که یک سفیر جوانی هستم. 
در این مراسم همچنین احمد حلت با بیان اهمیت جایگاه جوان در جامعه گفت: جوان سرمایه‌ای است دست نیافتی؛ اما اگر توانستید گوهر جوانی را دریابید از خوشبخت‌ترین‌ها خواهید بود. 
حلت نیز خود را سفیر جوانی دانست و افزود: کمپین جوانی طرحی همیشگی خواهد بود. 
اجرای زنده گروه موسیقی محلی و پاپ از دیگر بخش‌های این برنامه بود. در پایان این مراسم هزار بالن با عنوان بالن آرزوهای جوانی به پرواز درآمد.


+ 13
I_DONT_LIKE_IT - 7

بازدید: 1390

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید