امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 3106
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳

اجرای طرح فوریتی مرمت و بازسازی تابلوهای شناسایی بوستان های منطقه 4

هشدار نیوز - حسین سیگارودی با اعلام این خبر گفت: با نزدیک شدن به فصل تابستان و استقبال  شهروندان از بوستانهای محلی و جنگلی سطح منطقه ، اداره زیباسازی منطقه در این راستا اقدام به شستشو ، رنگ آمیزی و بازسازی 200 عدد از نوشتارها و تابلوهای معرفی و شناسایی بوستان جنگلی لویزان کرد و سایر بوستان ها نیز در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه با اشاره به سایر اقدامات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 در  حوزه زیباسازی افزود: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک شعبان ، میله پرچمهای موجود  در سطح منطقه  با پرچمهای ایران و الوان  اکران شد. در این خصوص 200 میله پرچم موجود در محورهایی از جمله شهید صیاد شیرازی ،  امام علی(ع) ، شهید زین الدین، رسالت و شهید باقری اکران شد.
سیگارودی اجرای نقاشی دیواری و به تصویر کشیدن تصاویر شهدا در سطح معابر را از دیگر اقدامات بهار 95 عنوان کرد و گفت: در این راستا جداره شمالی بزرگراه شهید زین الدین تقاطع صیاد شیرازی با متراژ تقریبی 800 متر مربع وبا مضمون طبیعت وبارنگهای اکریلیک اجرا شد .
وی تصریح کرد: به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، تصاویر این شهدای والامقام بر دیواره های این منطقه نقش خواهد بست.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از رنگ آمیزی کلیه جداره های سنگی مالون درسطح منطقه خبر داد و گفت: به منظور زیباسازی نمای بصری شهر، رنگ آمیزی  23000 متر مربع سنگهای مالون در سطح منطقه ، 20000 متر مربع دیگر از سنگهای موجود درمحورهای اصلی  شستشو و رنگ آمیزی شد و محورهای شهید باقری، تلو، هنگام و دیگر محور های باقی مانده در دستور کار قرار گرفت.+ 13
I_DONT_LIKE_IT - 5

بازدید: 1475

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید