امروز: پنج شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 19 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 234027
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۰۴

پوشش روزانه نمایشگاه بین‌المللی قرآن توسط ۵۰ عکاس و خبرنگار

«روزانه بیش از ۵۰ عکاس و خبرنگار رویداد نمایشگاه بین‌المللی قرآن را پوشش می‌دهند و همچنین ستاد سیما نیز در شبکه‌ها و بخش‌های مختلف، این رویداد عظیم قرآنی را که هر ساله در ماه مبارک رمضان پذیرای حضور علاقه‌مندان از دستاوردهای قرآنی است را پوشش می‌دهند.»

مجتبی حیدری، مدیر ستاد هماهنگی با رسانه‌های نمایشگاه قرآن در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن در ستاد هماهنگی با رسانه‌ها سعی بر این شده است که تدابیری اتخاذ شود که رسانه‌ها بتوانند بیشترین کوشش را در سطح داخلی و خارجی داشته باشند، اظهار کرد: در مراسم افتتاحیه بیش از ۶۰ عکاس، ۴۰ خبرنگار و ۲۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی حضور داشتند.

او تأکید کرد: در نمایشگاه امسال سعی شده که از رسانه‌های خارجی نیز دعوت به عمل بیاید که با هماهنگی ستاد رسانه‌ها بیش از ۱۵ رسانه خارجی در نمایشگاه امسال حضور دارند. شبکه‌های تلویزیونی همچون امید، شبکه یک، دو، سه، چهار، آموزش، قرآن، سلامت، شبکه رادیویی تهران، قرآن، فرهنگ جوان و ایران برنامه‌های تولیدی و پوششی از نمایشگاه دارند که در ساعات مختلف برای علاقه‌مندان از طریق رسانه ملی و رادیویی پخش می‌شود.

حیدری تأکید کرد: برای اینکه رسانه‌ها بتوانند از برنامه‌های نمایشگاه بهتر و راحت‌تر مطلع شوند، به صورت روزانه پیامکی برای آن‌ها ارسال می‌شود که ریز برنامه‌ها در آن وارد شده است. از دیگر اقدامات این ستاد برای پوشش بهتر و موثرتر نمایشگاه ارتباط با مدیران بخش‌های مختلف در سازمان صداوسیما، رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها بود. بر همین اساس قبل از برپایی نمایشگاه اولین نشست را با مدیران رسانه‌ها برگزار کردیم تا برنامه‌های نمایشگاه برای آن‌ها تبیین و توضیح داده شود.

وی با اعلام این که در پایان نمایشگاه طبق سنوات گذشته از پنج رسانه برتر تجلیل می‌شود، گفت: روزانه ۵۰ خبرنگار و عکاس رویداد نمایشگاه را پوشش می‌دهند که این پوشش عظیم نشان از آن دارد که رسانه‌های ما اهتمام ویژه‌ای به فعالیت‌های قرآنی دارند و اکنون فرصت و زمان مناسبی است که ما باید از رسانه‌ها برای ترویج فرهنگ و فعالیت قرآنی در جامعه بهره ببریم تا بتوانیم دستاوردها و فرامین قرآنی را در جامعه عملیاتی کنیم.

انتهای پیام

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 2

منبع: http://www.isna.ir/news/96031608835/پوشش-روزانه-نمایشگاه-بین-المللی-قرآن-توسط-۵۰-عکاس-و-خبرنگار
بازدید: 612

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید