امروز: پنج شنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱ - 30 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 125935
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴

دیدار فرهنگیان و معلمان بازنشسته با نوبخت درباره مشکلات معیشتی شان

به گزارش هشدارنیوز در دیدار صمیمی مورخ 26/7/95 جمع کثیری از بازنشستگان آموزش و پرورش با معاون رییس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور، مسایل و موضوعات مختلفی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه مذکور ریاست سازمان، تاکید جدی بر پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان و تصریح بر سیاست‌های دولت و بویژه سازمان برنامه و بودجه در قالب لایحه بودجه سال 1396 و نیز برنامه ششم توسعه کشور برای"متناسب‌سازی پرداخت بازنشستگان با شاغلین بر اساس حد معیشت اقتصادی و نظام پرداخت" و "رفع نابرابری و تبعیض در حقوق بازنشستگان سنوات مختلف"،داشتند.

حال بر اساس اخبار واصله، در حرکتی مغایر با فضای آرام و صمیمی موجود برای پیگیری مطالبات قانونی بازنشستگان ، عده‌ای در فضای مجازی،این عزیزان را به تجمع مجدد در مقابل سازمان برنامه و بودجه، در روز دوشنبه 17/8/95 دعوت نموده‌اند.

همانگونه که تاکید شد تمامی مباحث و موضوعات مدنظر بازنشستگان در جلسه مشترک مورخ 26/7/95 و نیز جلسه متعاقب آن، مطرح و از سوی این سازمان در حال پیگیری است.

لذا در راستای حفظ حرمت و شأن والای پیشکسوتان عزیز و جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی از احساسات پاک این قشر شریف و با عنایت به این‌که این اقدام جز ایجاد زحمت برای بازنشستگان محترم دارای آثار مثبت دیگری نیست و همانگونه که ریاست محترم سازمان تاکیدنمودن اقدامات لازم از طرق قانونی در حال انجام است، به اطلاع می‌رساند که جلسه‌ای در این ارتباط در مورخ دوشنبه 17/8/95 در سازمان برنامه و بودجه کشور منعقد نمی‌باشد.

بدیهی است چنانچه موضوع مهمی جهت رایزنی و بررسی مجدد باقی مانده باشد، این سازمان تکلیف و وظیفه خود می‌داند تا با هماهنگی قبلی در جلسه‌ای با حضور تعداد معینی از نمایندگان بازنشستگان، اقدام لازم را به عمل آورد.+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید: 1635

تعداد نظرات: 2
منتشر نشده: 0
 
ir
+0
unlike
-0
فرهنگی ۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۴:۵۶
پاسخ
comments یکسان سازی حقوق بازنشستگان باشاغلین را در آبان ماه 95 اجرایی کنید این حداقل حق بازنشستگان است
 
 
ir
+0
unlike
-0
یک فرهنگی ۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۸
پاسخ
comments تعداد معینی یعنی چه ؟؟؟ باید نماینده همه استانها در این جلسات حضور داشته و مشکللات فرهنگیان خد را بیان کنند. اگرچه مهم نیست چند نفر حضور داشته باشد بلکه مهم این است که مشکلات این قشر محروم بیان و پیگیری شود. لذا با اطلاع قبلی و فراگیری باید جلسات تشکیل شود.
 

کد امنیتی
کد جدید