امروز: چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - 10 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 104837
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۶:۱۵
نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی؛

حمایت‌های بی‌شائبه بانک شهر از شهرداری‌ها عمران شهری را رقم زده است

به گزارش هشدارنیوز عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: حمایت‌های بی‌شائبه این بانک به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند.
 امیر خجسته، با تاکید بر موفقیت این بانک در افزایش رفاه شهروندی با ارایه خدمات نوین بانکی، گفت: بانک شهر توانسته با ارایه خدمات نوین بانکی بسیاری از دغدغه‌های مردم را کاهش دهد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌ که حمایت‌های بی‌شائبه بانک شهر به شهرداری‌ها توانسته عمران شهری را رقم بزند، افزود: این بانک به منظور ارایه خدمات برای رفاه شهروندی در بسیاری از زمینه‌ها پیشتاز بوده است.
وی با اشاره به افزایش سرمایه بانک شهر در سال جاری، گفت: افزایش سرمایه این بانک نشان از اعتماد مردم به خدمات این بانک است.
خجسته با بیان این‌ که با افزایش سرمایه این بانک خدمات‌رسانی در حوزه‌های شهری و عمرانی تسریع می‌شود، افزود: بانک شهر به عنوان بانکی تخصصی در حوزه شهری با افزایش سرمایه می‌تواند کمک حال شهرداری‌ها برای تکمیل پروژه‌های شهری باشد.
وی با اشاره به این‌ که تاکنون فعالیت‌های مثبتی از سوی بانک شهر مشاهده شده است، تصریح کرد: اعتماد مردم به این بانک زمینه افزایش سرمایه را برای آن رقم زده است.+ 5
I_DONT_LIKE_IT - 3

 

بازدید: 819

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید