امروز: دوشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - 28 September 2020

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 41937
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۰۰
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل
در جشنواره حضرت علی اکبر معرفی شدند؛

جوانان برتر استان قزوین چه کسانی هستند؟

هشدار نیوز - شب گذشته در مراسمی با حضور استاندار قزوین و مدیران کل و روسای ادارت استان از جوانان برتر و نخبه استان قزوین تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم 36نفر جوان برتر با اهدا لوح و هدایایی به نحو شایسته مورد تقدیر قرار گرفتند. این مراسم به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار شد.

لیست جوانان برتر استان قزوین بدین شرح است:

محورهای انتخاب جوانان برتر جشنواره استانی حضرت علی اکبر(ع) 1394 توسط دستگاه های تخصصی

ردیف

محور

نام برگزیده

دستگاه معرف

1

جوان شهید

شهید حجت اسدی

اداره کل ورزش و جوانان استان

2

جوان و قرآن

آقای علی غلامی

سازمان تبلیغات اسلامی استان

3

طلبه و مبلغ جوان

حجت الاسلام آقای محمد جواد مقدم

حوزه علمیه استان

4

مخترع و مبتکر جوان

آقای مهدی داداشی

بنیاد ملی نخبگان استان

5

معلم برگزیده جوان

آقای حبیب خوش پیام

اداره کل آموزش و پرورش استان

6

جوان با توانایی های خاص

آقای بهنام نصیری

اداره کل بهزیستی

7

امدادگر جوان

آقای علیرضا رزاقی

جمعیت هلال احمر استان

8

جوان کشاورز روستایی

آقای داریوش رحمتی

سازمان جهادکشاورزی استان

9

سرباز جوان

آقای آرمان حسینی

قرارگاه عملیاتی لشکر16 زرهی

10

سرباز جوان

آقای وحید میرخوند چگینی

سپاه صاحب الامر(عج) استان

11

سرباز جوان

آقای ستار رضایی حیدری

نیروی انتظامی استان

12

ورزشکار جوان

آقای رضا علیپور شنازندی

اداره کل ورزش و جوانان استان

13

جوان و ادبیات

خانم حنانه هامونی حقیقت

حوزه هنری استان

14

دانشجو برگزیده جوان

خانم افسانه جمالی

دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

15

دانشجو برگزیده جوان

خانم سمیرا رومینا

دانشگاه علوم پزشکی استان

16

دانشجو برگزیده جوان

آقای علی اعتدادی

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

17

دانشجو برگزیده جوان

خانم فاطمه منتظری

دانشگاه پیام نور استان

18

جوان و هنرهای نمایشی

خانم سحر باقرآبادی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

19

جوان و موسیقی

آقای حسام رایگان

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

20

جوان و هنرهای تجسمی

آقای سام چگینی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

21

جوان و فیلم

خانم گل اندام صفری

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

22

جوان و رسانه

خانم مرضیه عبدالهی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

23

جوان و سازمان های مردم نهاد جوانان

آقای ولی صفارها

اداره کل ورزش و جوانان استان

24

جوان و سازمان های مردم نهاد جوانان

خانم لیلا یارکه سلخوری

اداره کل ورزش و جوانان استان

25

جوان و صیانت از محیط زیست

آقای امیر هاشم خانی

سازمان حفاظت از محیط زیست

26

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای علی علیزاده

فرمانداری آوج

27

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای هادی الهیاری

فرمانداری آوج

28

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای یاور امیرخانی

فرمانداری آبیک

29

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای سعید باقری کودکانی

فرمانداری آبیک

30

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای علی شعبانی

فرمانداری آبیک

31

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای سجاد مجیدی

فرمانداری بویین زهرا

32

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای علی رحیمی یغمورلو

فرمانداری بویین زهرا

33

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای حسین چگینی

فرمانداری بویین زهرا

34

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای محمدرضا رحمانی

فرمانداری تاکستان

35

جوانان برگزیده شهرستانی

آقای امیر لشکری

فرمانداری تاکستان

36

جوانان برگزیده شهرستانی

خانم نگار پورجمالی

فرمانداری تاکستان

 

 برتر1 (2)



+ 4
I_DONT_LIKE_IT - 3

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید