امروز: دوشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 20 May 2019

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 41765
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

غذای نذری مسموم شگرد دزد امام زاده صالح بود

هشدار نیوز - ساعت 19:30 بیست و چهارم اردیبهشت ماموران کلانتری 101  تجریش در حال گشت زنی در محدوده امام زاده صالح (ع) بودند که به فردی سابقه دار به نام "آرمان.ک" 23 ساله مظنون شدند که با مشاهده مامورین اقدام به فرار کرد .

رکنا: پسر جوان که با شگرد بیهوشی دست به سرقت از زائران امامزاده صالح(ع) می‌زد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

مامورین بلافاصله عملیات تعقیب و گریز را آغاز کردند که متهم به زیر پل تجریش متواری شده و برای فرار به داخل رودخانه رفت.
عوامل کلانتری با هماهنگی مرکز پیام کلانتری و درخواست نیروی کمکی و پس از اخطارهای مکرر  و شلیک چند تیر هوائی نهایتا بعد از حدودا 20 دقیقه تعقیب و گریز موفق شدند متهم را دستگیر کنند.
با توجه به شلوغی محل چند تن از شهروندان و زائران به ماموران مراجعه و بیان داشتند:متهم درسال گذشته به وسیله قرص ما را بیهوش نموده و وجوه نقد مارا به سرقت برده است که پرونده آن در دادسرای ناحیه یک شمیران موجود می باشد و حتی حکم جلب و دستگیری وی را نیز مقام قضائی صادر نموده است.
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند سرکلانتر یکم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت: ماموران متهم را برای تحقیقات بیشتر  به کلانتری منتقل کرده و او را تحت بازجوئی های پلیسی قرار دادند که در خلال تحقیقات پلیسی مشخص شد وی با خوراندن غذای نذری مسموم اقدام به سرقت از زائران و شهروندان در محدوده امام زاده (ع) می کرده است .

سرکلانتر یکم پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: پرونده متهم جهت تحقیقات بیشتر ، کشف سایر جرایم و سیر مراحل قانونی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید