امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 415268
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ۱۲:۱۰
دسته: حوادث
پرینت
ایمیل

مرگ هولناک ۶ عضو یک خانواده در تصادف جاده‌ای +عکس

سرهنگ فرهاد چراغی فرمانده انتظامی سیریک گفت: در پی انحراف به چپ خودروی نیسان در جاده میناب - سیریک و رخ به رخ شدن با یک دستگاه پژو ۴۰۵ متأسفانه ۸ نفر جان باختند.

سرهنگ چراغی افزود: در این حادثه ۶ نفر از سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵ که همگی اهل یک خانواده بودند به نام‌های عبدالله سرتک‌زاده ۳۸ ساله، خانم اسما سرتک‌زاده ۳۲ ساله و باردار، به همراه خواهر ۲۸ ساله‌اش و هلیا و اسرا ۳ و ۸ ساله دختران عبدالله سرتک‌زاده هستند که در محل تصادف در دم جان باختند.

وی اضافه کرد: در این حادثه دلخراش ۲ نفر از سرنشینان نیسان هم در بدو ورود به بیمارستان میناب جان باختند.

تصاویر | مرگ هولناک ۶ عضو یک خانواده در تصادف جاده‌ای | ۳ کودک و یک جنین در میان قربانیان | شاخ به شاخ شدن و واژگونی خودروها

رئیس پلیس سیریک، علت حادثه را انحراف به چپ خودروی نیسان عنوان کرد و افزود: این حادثه در محور میناب - سیریک و در محدوده روستای کلاوی نرسیده به شرکت نفت، در حدود ساعت ۱۵:۳۵ دقیقه روز دوشنبه رخ داده است.

سرهنگ چراغی با تقدیر و تشکر از دستگاه‌هایی که در این تصادف ، انجام وظیفه مناسبی داشته‌اند، تصریح کرد: هرچند که دستگاه‌هایی از قبیل مرکز فوریت‌های ۱۱۵ به همراه حلال احمر، نیروهای انتظامی و نیروهای حمل‌ونقل و راهداری سریعاً به محل حادثه اعزام شدند، ولی متأسفانه به خاطر شدت تصادف امکان جلوگیری از تلفات جانی در این حادثه امکان‌پذیر نبود.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 234

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید