امروز: شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 415189
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ۰۰:۲۳
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل
براساس اعلام بانک مرکزی

ثبت‌نام وام ازدواج و فرزند کاملا رایگان

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد ، سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند توسط بانک مرکزی راه‌اندازی شده تا متقاضیان این تسهیلات به‌طور مستقیم و بدون واسطه در این سامانه ثبت‌نام کنند. در این زمینه لازم به ذکر است متاسفانه برخی افراد با مقاصد سودجویانه به طراحی سایت‌هایی برای ثبت‌نام تسهیلات قرض‌الحسنه اقدام کرده و مبالغی را به عنوان هزینه ثبت‌نام این تسهیلات دریافت می‌کنند.
بر همین اساس متقاضیان محترم مراقب کلاهبرداری باشند و صرفا از طریق سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه فرزند به آدرس https://ve.cbi.ir برای ثبت‌نام این تسهیلات اقدام و از پرداخت هزینه و وارد کردن اطلاعات خود در سایت‌های غیرمرتبط اکیداً خودداری کنند.
در همین رابطه، باشی‌زاده؛ رئیس‌ گروه تسهیلات قرض‌الحسنه اداره اعتبارات بانک مرکزی هم با اعلام جزئیات پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزند‌آوری اعلام کرد: سامانه ثبت‌نام متقاضیان این تسهیلات پایدار است و مشکلی برای ثبت‌نام متقاضیان وجود ندارد.
او با ‌اشاره به برخی اخبار منتشر شده در زمینه اختلال در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند‌آوری گفت:‌ این سامانه بر بستر اینترنت فعال است و گاهی به دلیل تراکم مراجعات به آن با کندی مواجه می‌شود.
وی تاکید کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته از بخش پشتیبانی سامانه، این مشکل نیز مرتفع شده است و متقاضیان گرامی می‌توانند جهت ثبت‌نام برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند.
بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از ابتدای سال جاری تا تاریخ 23 اردیبهشت ماه 1402 تعداد 216 هزار و 500 نفر متقاضی برای دریافت این تسهیلات ثبت‌‌نام کرده‌اند که از این تعداد 35 هزار و 950 فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ 70 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است. همچنین از ابتدای امسال تا 23 اردیبهشت ماه 44 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری به مبلغ 25 هزار و 833 میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید