امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - 29 March 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 413998
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۶:۳۰

مشکلات اقتصادی با تکیه برتوان مردمی رفع می شود

هشدارنیوز محمد باقر قالیباف ظهر جمعه جلسه شورای اداری زرند و کوهبنان اظهارداشت: استان کرمان مهد شهادت است و باید یاد و خاطره شهدایی مانند شهید سلیمانی را زنده نگه داریم و فرهنگ جهاد، شهادت و تلاش برای خدمت به مردم را از مکتب سلیمانی آموخت و ترویج داد.

وی عنوان کرد: امیدواریم سال پیش رو برای کشور سالی مملو از موفقیت باشد و تمام مسئولان کشور این راستا تلاش هستند تا با رفع مشکلات راستای بهبود شرایط اقتصادی پیش برویم.

وی با اشاره به لزوم مردم محوری گفت: ابتدای انقلاب نیز تمام امور مردمی پیش می‌رفت و باید به این استراتژی برگردیم و با تکیه بر مردم امور را پیش ببریم.

وی وظیفه مسئولان را خدمت به مردم دانست و افزود: به مکتب سلیمانی نگاه کنید؛ این شهید بزرگوار حتی مبارزه با داعش با تکیه بر توان مردم پیش رفت و نیروهای مردمی را بسیج کرد، امروز هم مشکلات اقتصادی با تکیه بر مردم و ظرفیت‌ها و مجاهدان مردمی رفع می‌شود.

رئیس مجلس افزود: یکی دیگر از محورهای مکتب سلیمانی تقوا و اعتقاد بر خدا محوری و پیروی از امامین انقلاب بود، باید باور داشته باشیم با توکل به خدا و تلاش مشکلات رفع می‌شود. این راستا مجلس تمرکز زدایی دستور کار قرار دارد و متأسفانه اکثر بخش‌ها تهران متمرکز هستیم که این کار اشتباه است و باید راستای تسهیل گری برای مردم برنامه ریزی کنیم و کارها به مردم واگذار شود.

وی گفت: امسال راستای تبصره ۱۸ بیش از ۹۰ صد اختیارات به استان‌ها واگذار شد همچنین باید راستای اجرای مولد سازی اقدام شود از سال ۸۰ تا امروز ۱۲ قانون تصویب شده که اجرا نشده است.

وی گفت: هیچ بهانه‌ای از مدیران قابل قبول نیست و باید از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات مردم و توسعه کشور همه ابعاد استفاده شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5735332/مشکلات-اقتصادی-با-تکیه-برتوان-مردمی-رفع-می-شود
بازدید: 16

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید