امروز: دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - 30 January 2023

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411738
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۲
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

حالا بیشتر ثابت می شود علی کریمی تحت کنترل سرویس های امنیتی آمریکا و صهیونیست ها است

به گزارش هشدارنیوز ؛ آنچیزی که مسلم و پرواضح است این است که علی کریمی به هیج عنوان سواد سیاسی و اجتماعی ندارد و آنچه که این روزها در رخداد های ایران از فوتبالیست خوش تکنیک ایران علی کریمی مشاهده می شود رفتاری است که نشان می دهد وی به شدت تحت کنترل سرویس های امنیتی موساد و سازمان سیا است .

نوع کنش گری که بیشتر در توئیت و اینستاگرام بروز و ظهور پیدا نموده حکایت از لاف زدن از بند زندانی است که نه ادبیات و نه نوع کنش نشان از علی کریمی خقیقی دارد .

برخی رسانه ای ها و کارشناسان سیاسی معتقدند علی کریمی به محض خروج از ایران در کمند سرویس های صهیونیست ها گیر افتااده و هر چه می نویسد و منتشر می کند گفته و سخنان علی کریمی نیست و انها هستند که به نام علی کریمی در جهت شعله ور نمودن اعتشاشات بعد از مرگ مهسا امینی توئیت و استوری می کنند.

بعد از اینکه با شروع جام جهانی قطر ، احتمال مرگ علی کریمی از سوی رسانه ها قوت یافت ، رسانه تروریستی اینتر نشنال تلاش کرد درست در ساعات بازی حساس ایران و آمریکا گفتگویی با علی کریمی منتشر کند که معلوم نیست در چه زمان و کجا انجام شده است .

اما انچه که غیر قابل انکار  است و نمی توان خللی وارد نمود ، بیسوادی  ، تحت کنترل قرار داشتن علی کریمی در دست نهادهای امنیتی آمریکا و اسرائیل و داشتن برنامه برای تحت تاثیر قرار دادن بازی حساس ایران و آمریکا در بازی های قطر است که مردم ایران باید با همبستگی مثال زدنی ، خود را برای حمایت از تیم ملی آماده و بعد از پیروزی تیم ملی بر آمریکا شاهد جشن ملی در سراسر کشور باشیم .+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید