امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 01 December 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411615
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ۱۱:۴۳
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

تفاوت روزنامه شرق با رسانه تروریستی اینتر نشنال

به گزارش هشدارنیوز ؛ بعد از اتفاقات اخیر در برخی شهرهای ایران که خسارت های زیاد جانی و مالی به مردم و اماکن دولتی وارد ساخت ، نهادهای امنیتی رسانه اینتر نشنال که با بودجه شاه سعودی علیه ایران توطئه می کند را یک سازمان تروریستی معرفی و برای خود حق برحورد با این رسانه را قائل شد .

این رسانه در کنار رسانه هایی چون بی بی سی فارسی ، من و تو و صدای آمریکا و برخی از رسانه های معاند فارسی زبان ، با انتشار اخبار جعلی و تهیییج کننده جوانان بخصوص زنان ایران ، به دنبال نا امن نمودن کف حیابان های ایران بودند .

این رسانه ها کارشان به جایی رسیده بود که حتی به رفتارهای خشن و تروریستی ، مردم را تشویق می کردند .

سوالی که مطرح می باشد این است که اگر رسانه اینتر نشنال سعودی یک نهاد و سازمان تروریستی است که هست و باید مورد برخورد سربازان امام زمان عج قرار بگیرد که حتما قرار خواهد گرفت ، پس رفتار تشویقی و تهییجی و جعلی رسانه ای مانند روزنامه شرق در داخل کشور چرا نباید یک رسانه تروریستی معرفی شود که حتی از انیتر نشنال هم در انتشار احبار جعلی و تشویق جوانان به نا امنی جلو تر زده است؟! 

این رسانه زنجیره ای اصلاح طلب ودروغ پرداز بعد از اینکه مردم به دعوت اعتراضات و سپس اعتصابات سراسری دشمنان و رسانه های تروریستی پاسخ مثبت ندادند و همه شاهد این بودند که بازاریان و کسبه با غیرت ایرانی حتی به تهدید اراذل و اوباش هم برای تعطیلی مغازه ها محل نگذاشتند نوشته است :

بخوانید

  «اعتراضات وارد سومین ماه خود شده است. سه روز پایانی هفته گذشته، اعتراض‌ها از تهران و ماجرای بازار آهن گرفته تا بوکان، ایذه، اصفهان و... تصاویری که از درگیری‌ها و اعتراض‌ها منتشر شده است. از اوج‌گیری خشونت‌ها خبر می‌دهد. در حالی که همه‌جا و تقریبا از سوی همه طرف‌ها سخن از شنیدن صدای معترضان و دعوت به گفت‌وگو است، در عمل برخی از طرفین جزو قربانیان این خشونت‌ها بود‌ه‌اند.»

روزنامه شرق خوب می داند که وضعیت اقتصادی کشور و معیشتی مردم را رفتارهای منافقانه همین روزنامه و تفکرات همسوی با ایشان رقم زده است .

مردم معترض وضع موجودی هستند که روزنامه شرق و دوستانش با عوام فریبی و غارت ثروت کشور به وجود آورده اند و امروز بخاطر سوء استفاده اراذل و اوباش و تروریست ها و همین رسانه های تروریستی که مردم را به تخریب و زدو خورد و رفتارهای تروریستی تشویق می کنند از حق خود گذشته و به خیابان ها وارد نشدند .

امروز فقط اراذل و اوباش اجاره ای و تعداد کمی از جوانان احساسی و جو گیر شده و فریب خورده در خیابان ها حضور دارند که فقط به تخریب و اتش زدن اماکن دولتی و مردم و مهیا نمودن موقعیت ورود تروریست های آموزش دیده به میدان کمک می کند که برای کشته سازی هدفمند مردم را هدف قرار می دهد و لذا روزنامه شرف خوب می داند تداوم این تحرکات که تشویق می کند جز خرابی و کشته شدن هموطنان به دست تروریست ها سودی به همراه ندارد.

با این تفاصیل روزنامه شرق اگر رسانه تروریستی نیست پس چرا در مسیر رسانه های تروریستی چون اینتر نشنال و بی بی سی و ...  قدم برمی دارد؟!  

 + 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید