امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 01 December 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 411543
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

بعضی پزشکان دزد و حرام خوار اند!!

به گزارش هشدارنیوز ؛ در باره قسم که این جماعت می خورند تا به مردم خدمت کنند حرفی ندارم ، اما گذرتان افتاده که بگویند بیمه فقط با کد ملی و بعد متوجه شوید اصلا ازاد حساب کرده اند؟!

شده زیر میزی از شما بخواهند و به بغض شما که بیمارتان دارد می میرد و هزینه هایش را ندارید ،محل نمی گذارند؟!

شده بخاطر هزینه کمتر درمان ، بیمارستان دولتی را برگزیده اید ، انجا دکتر وقت و آدرس می دهد حتما فلان روزی بیا مطب من تا معانیه ات کنیم؟!

شده بعد از اینکه برای جراحی به بیمارستان های خصوصی خود ، شما را معرفی می کنند ، انجا هم برای آزمایش ها ، دارو ها و .... حتما باید به جاهایی بروید که آقای دکتر ادرس داده است؟!

من با چشم خود دیدم بیماری که آقای دکتر نسخه اش را پیچیده و دستور داده بود برو فلان داورخانه ، چون آن دارو خانه دورتر از مطب بود ، طرف از داروحانه نزدیکتر دارو ها را که قیمتش سر به فلک می کشید تهیه کرده بود ، تاکید می کنم خودم دیدم هم منشی دکتر و سپس خود دکتر چه به سر این بیمار آوردند که چرا نرفتی آن داروخانه ای که ما گفته بودیم؟! و در نهایت مجبورش کردند برگردد و از همان  داروخانه تهیه کند.

رحم و مروت نیست .

آیا این جماعت انسانند؟!

تازه ان ادم حسابی های این بیزینس با در آمد میلیاردی ، متمدنانه و شکیل تر دزدی می کنند و حقوق مردم را رعایت نمی کنند .

مالیات را آن کارگر و کارمند و معلم که ماهی چندر غاز حقوق می گیرد سر ماه پرداخت می کند ، اما پزشک خیلی راحت می گوید کارت خوان ندارم و از گیر مالیات فرار می کند .

وزیر بهداشت ممکلت می گوید :

در ماه‌ اخیر به مطب دو پزشک رفتم و با آن‌که مرا می‌شناختند، گفتند کارت‌خوانمان خراب است و مجبور شدم هزینه ویزیت پزشک را کارت به کارت کنم.

فرار مالیاتی و به نوعی دزدی در حضور وزیر . تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

مجموعه هشدارنیوز را در سایت و شبکه های مجازی با عنوان هشدارنیوز حمایت کنید + 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید