امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 01 December 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 410470
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۸:۲۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

مرگ مهسا امینی و موشک باران مقر تجزیه طلبان در کردستان عراق/باید خلع سلاح شوند

هشدارنیوز – مهسا امینی دختر اهل کردستان که در یکی از مقر های پلیس فوت شد ، منهای اینکه مسئولان به دنبال چرایی این حادثه بودند و هستند و این اتفاق ممکن است پشت پرده هایی داشته باشد ، اما چرا خوب بهانه ای شد که سپاه عزیز ما تجزیه طلبان کرد را که همیشه برای کشور و کردستان نا امنی و هزینه به وجود می آوردند را مورد ضربه قرار دهد هم خلع صلاح کند به نکاتی می پردازیم:

_ مهسا در مقر پلیس فوت شد ، فیلم حضور این دختر و گزارش و سخنان مسئولان مربوطه در باره این اتفاق منتشر شد و حتی سران قوا هم دستوراتی دادند که تمام زوایای این حادثه روشن شود .

_ در دقایق اول این حادثه که هنوز کمتر کسی مطلع شده بود حتی برخی نهادهای امنیتی هم از موضوع خبر نداشتند ناگهان پسر خاله دختر فوت شده در شبکه های مجازی و در کمترین زمان ممکن در برخی از رسانه ها شروع به جو سازی و دعوت مردم کردستان به آشوب نمود . هر چند روزهای اول ما می دانستیم چه پروژه ای جهت اشوب در حال اجرا است و چه هزینه هایی در حال وارد شدن به مردم ایران و کشور از سوی منافقین و معاندین و تجزیه طلبان می باشد و پسر خاله مهسا امینی را خوب می شناختیم که از جریانات تروریستی تجزیه طلب کوموله است و دستش به خون همشهری ها و هم استانی های خود آلوده است اما واگذار کردیم به گذشت زمان که اخیران الحمد الله کلیپی از ایشان با پرچم کموله منتشر شد.

_ یکی از سران گروه های تروریستی تجزیه طلب که بین مردم کردستان هم بسیار منفور است در رسانه های معاند بخصوص اینترنشنال یک روز پس از آشوب ها با وقاحت تمام اعتراف کرد که ما این برنامه را طراحی کرده و حتی ساعت دقیق ان را می دانستیم .

_ سخنان تجزیه طلبان و رفتارپسر خاله کوموله ای مهسا و همچنین حضور گسترده اینتر نشنال با مسیح علی نژاد و منوتو با فرزاد فرحزاد و صدای امریکا و بی بی سی فارسی و همه خدم و حشم اینها در رسانه ها به خوبی نشان می داد این یک پروژه خونینی بوده که قرار بوده رخ دهد و شهرهای ایران را به دنبال خود به تنش بکشد و در نهایت نقشه تجزیه ایران را که از قبلتر دنبال می کردند با خشونت هر چه تمام پیاده کنند .

_ کردستان کمی به تنش کشیده شد و در سقز برخی افراد وابسته به گروهک های تجزیه طلب تروریست کرد با اسلحه و پرچم آنها در خیابان ها حضور پیدا نمودند ، هر چند اطلاعات رسیده حکایت از عدم همراهی مردم با این آدم کش های حرفه ای داشت اما چند صباحی بر اساس مَثَلی «کرم خود را ریخته» و کمی هم مانور و شادی کردند و در ان دقایق یا ساعات توانستند مردم را خیلی عصبانی و اماکنی را هم تخریب کنند .

_ نکته جالب که مَخلَص این وجیزه در پاسخ به سوال بالا است که چرا خوب بهانه ای شد برای زیر ضرب قرار دادن پایگاه تروریست ها در کردستان عراق ، این است که سپاه عزیز و دلاور ما که همیشه مُخلِص و جان بر کف مردم عزیز کشورمان می باشد ، زمانی که دید اگر در شهر ها با تروریست ها و عوامل اغتشاشگر آنها برخورد سخت نماید ممکن است به مردم اسیبی وارد شود و لذا با راهبرد بسیار موثرو موفقی تصمیم گرفت از این فرصت به دست آمده که قرار بود آنها «تروریست ها» به جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند و به تجزیه ایران برسند ، حالا با دو تاکتیک ارزشمند به تقابل با فتنه انها رفته است :

1_ با آنها در خانه و درون پایگاههای پوشالی شان در کردستان عراق می جنگد «اینجا» و بنا گذاشته تا تسلیم نشوند و اسلحه هارا تحویل ندهند موشک ها و پهپاد های نقطه زن آرام نخواهند گرفت .

2_ کجا چنین فرصتی بود که انواع و اقسام تاکتیک های جنگ موشکی پهپادی را آزمایش کنیم و از یک منطقه محدود به و.سعتی نا محدود و با انحرافی کمتر از یک متر اهداف مختلف را نابود کنیم . ما انواع موشکها و پهپاد های خود را راستی آزمایی میکنیم نه در یک مانور یا یک حنگ تمام عیار که در یک اقدام واقعی پیش دستانه ، هم تجزیه طلبان خلع صلاح و نابود خواهند شد هم تمرینی برای هدف های بزرگتری که ممکن است در پیش باشد . انشا الله+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید