امروز: پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 01 December 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 410467
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۳۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

ایران اینتر نشنال ، خون بیشتر پول بیشتر

هشدارنیوز – اغتشاشات برنامه ریزی شده سر موضوع فوت مشکوک مهسا امینی دختر کرد ایرانی ، هر چند خسارات جانی ومالی فراوان داشت ، اما با هوشیاری مردم فروکش کرد.

هشدارنیوز در کلاب هاوس با تیتر اینتر نشنال بعد از مهسا به کردستان و سیستان شیفت خواهد کرد ، برنامه ای از اهداف از پیش طراحی شده تروریستی این شبکه تلویزیونی ارائه داد که همراه با سازمان های اطلاعاتی کشورهای متخاصم و جریانات تجزیه طلب و منافقین برای نا امن نمودن و زمینه سازی تجزیه ایران تلاش می کنند .

در این برنامه امانی مدیر مسئول هشدارنیوز تاکید نمود سیر روند تهییج افکار عمومی از سوی تلویزیون اینترنشنال ، تولید بحران اجتماعی به بهانه فوت مهسا و تداوم و تمرکز به سمت استان های مرزی بخصوص سیستان و بلوچستان خواهد بود .

دو روز بعد از برنامه کلاب هاوس هشدارنیوز که اغتشاشات در شهرهای مختلف ایران بخصوص کردستان آرام گرفت ، شاهد پرداختن این شبکه طرفدار سعودی ها به خبر دروغ تجاوز به دختری و دامن زدن به آن بودیم که احساسات مردم سیستان را هدف قرار داده بود.

مردم می توانند شهادت بدهند که بعد از اینکه دست عوامل این شبکه تروریستی از ارائه اخبار و تصاویر فیک از اغتشاشات خالی شد ، بعد از اینکه دو سه شبی به بوق زدن خودرو ها در سطح شهر پرداختند که مایه استحزاء توسط بینندگان شده بود ، به موضوع دروغ تجاوز یکی از نیروهای انتظامی چابهار به دختری پرداختند و تلاش نمودند روی ان مانور رسانه ای گسترده ای انجام و شرایط ناآرامی اغتشاش در استان مرزی و سنی نشین سیستان و بلوچستان به وجود آورند و هر از چند دقیقه ای فردی را به عنوان کارشناس اورده و تلاش بر ایجاد فضایی ابهام الود و تولید خشم بر علیه نیروی خدوم انتظامی و جمهوری اسلامی می نمودند .

بعد از این تلاش ها از سوی اینتر نشنال و عوامل وطن فروش این رسانه بود که خبر رسید اتفاقات تروریستی ناگواری در شهر زاهدان رخ داده که گروهک های تروریستی و تجزیه طلب از جمله جیش الشیطان بعد از نماز جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان به صورت مستقیم بسوی مردم آتش گشوده و تعدادی از مردم بیگناه را به شهادت رسانده اند که در بین شهدا مسئول ا ط س استان هم دیده می شد .

رسانه سعودی بعد از اینکه به دیگ خالی محتوا و جولان فیک نیوزها در باره مرگ مهسا امینی در کردستان و سایر شهر های ایران رسید ، با دعوت از برخی افراد معلوم الحال و دروغگو و فرصت طلب با موضوع تجاوز دروغین در سیستان و بلوچستان ، مشغول تحریک و تهییج و جریحه دار کردن احساسات مردم شد تا شاید تنش ذهنی و احساسات جامعه سیستان را برانگیزاند و طبق پیش بینی های صورت گرفته ، زمینه آشوب و در نتیجه کشتار در این استان مرزی و سنی نشین کشور را مهیا نماید.

دیدیم نزدیک به 20 نفر از مردم بیگناه سیستان کشته شدند و در نتیجه گروه های تروریست دستگیر یا متواری شدند و نخبگان و مردم هم از تحرکات اینتر نشنال و گروه های تروریستی حمایت نکردند و جو آرام شد .

در رابطه با این شبکه ماهواره ای چند نکته حائز اهمیت است :

_ تلویزیون ماهواره ای که ۲۴ ساعته به گفته خودشان بیشترین تعداد تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر، بزرگترین اتاق خبر رسانه‌های فارسی‌زبان و روزآمدترین امکانات تهیه و تولید را در اختیار دارند. در گران‌ترین شهر اروپا مشغول فعالیت است بدون پخش آگهی و بدون مشخص بودن تامین‌کنندگان مالی قرار است چه چیز جدیدی به مخاطبان ایرانی ارائه کند که ارزش چنین هزینه هنگفتی را دارد؟

_ این شبکه مدام در تمامی برنامه های خود سیاه نمایی ، تخریب ، جنگ شناختی علیه ملت ایران داشته و در طول چند سالی که فعالیت داشته است حتی یک برنامه ویا یک مورد در باره موفقیت های ایران ویا وحدت وانسجام ملی سخن نگفته است.

_ همکاری با تمامی گروهک های ادم کش ضد ایرانی که به انها تیتر وار می پردازیم :

ارتباط تنگاتنگ و پوشش آنلاین از مراسم منافقین - تریبون دادن به گروهک تروریستی و آدمکش الاحوازیه - حمایت از گروهک تروریستی پژاک - پوشش همه جانبه همایش تجزیه‌طلبان - پوشش لحظه به لحظه تمامی اعتراضات وتولید محتوای دروغ جهت تشویق و تهییج مردم - منجی‌سازی از آمریکایی‌ها - کرونا، بهترین موقعیت برای انتقام‌جویی - حمله به دین - استاندارد دوگانه در قبال ایران و غرب – برنامه های یکطرفه و تولید دروغ – در اعتراضات اخیر که اعتراضات و اشوب ها تمام شده است هنوز هم این شبکه نقشه ایران را قرمز و همه استان ها و شهرهای کشور را معترض و ملتهب نشان می دهد و ...

اینتر نشنال به دنبال راهبرد شاهزاده سعوی است که جنگ را به داخل شهرهای ایران بکشد و به نظر می رسد اصلی ترین ابزارش همین خبرهای فیک و احساسی و جنگ شناختی با اذهان مردم داخل کشور است که خون ریزی و کشتار ، وطن فروشی و خیانت و .... برایش محلی از اعراب ندارد .+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید