امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - 05 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 410254
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ۱۴:۰۷
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

این مهسا کجا است؟!

مدیر مسئول هشدارنیوز - دختر جوان کرد در یک رفتار کاملا اشتباه ، در یک ساختار اشتباه تر با عنوان گشت امنیت اجتماعی که منجر به مرگ وی شد جامعه را متشنج می کند .

احساسات جامعه بر انگیخته و اعتراضات پیدا و پنهان شکل می گیرد ، فضای رسانه و مجازی با پشتیبانی سه جریان بر شعله ور نمودن این اعتراضات بر حق و تبدیل ان به آشوب دامن می زند .

این سه گروه عبارت اند از :

1_ افراد احساسی که ممکن است بدون نیت قبلی در میدان گروه های دوم و سوم با اشاعه و باز نشر محتواهای تحریک و تنفر آمیز در مجازی ندانسته نقش ایفا نمایند . بارنشر محتواها ، توئیت های دروغ و پروپاگاندا و تحریک آمیز مانند توئیت دروغ ان دکتری که از شکستگی جمجمه و ... سخن گفته بود و بعدا ان را حذف و تصحیح نمود و با شکنجه شدن و ...

2_ جریانات سیاسی داخلی کشور با عنوان افراطی های اصولگرا و اصلاح طلب که هر کدام با رفتار و مواضع تند و عوام فریبانه خود بر این آتش می دمند .

_ ظاهرا انقلابی های افراطی با عنوان دفاع از نظام و نیروی انتظامی و موجه جلوه نمودن رفتار گشت امنیت اجتماعی در موضوع حادثه مهسا امینی ، بر عصبانیت مردم معترض می افزاید . این رفتار مشکوکی است .

_ اصلاح طلبان افراطی و منفعت طلب که عمری در انقلاب اسلامی جز رانت و خوردن و بردن ، سودی برای ایران و مردم نداشته اند و اتفاقا همین مقوله حجاب اجباری و گشت ارشاد از دست آورد این جماعت در قدرت است ، این روزها با مواضع تحریک آمیز خود موج سواری روی خون مرحومه مهسا امینی را در دستور کار قرار داده و با بیان مواضعی مشکوک و حمله به نظام ، منتظر فضای بعد از آشوب و امتیاز گیری  می باشند که 40 سال آنها را سیر نکرده و به هر قیمتی ان را دنبال می کنند. مواضع حجاریان ، عبدی و آرمین و مولا وردی و ابتکار و رسانه های این گعده قدرت طلب و بدسابقه که همیشه از احساسات مردم سو استفاده کرده اند در حالی که خودشان بانی و باعث اوضاع پیش امده هستند از این قبیل می باشد .

3_ گروه بعدی شناگران در خون مهسا امینی ها در کشور جریانات معاند ، ضد انقلاب و گروهک های تجزیه طلب و تروریستی هستند که اتفاقا تجربه نشان داده است خون و کشتار برایشان نه تنها مهم نیست که اتفاقا کشته سازی را برای رسیدن به اهداف خود به عنوان اولین اولویت برگزیده و با تحریک احساسات مردم از طرق مختلف و گسیل ماموران و مزدوران و نفوذی های خود به میان اعتراضات بر حق مردم ، تلاش دارند هر گونه اعتراض برحق و آرام جامعه را به خون ریزی و کشتار تبدیل و بهره برداری خود را ببرند .

فرماندهان پیدا و پنهان این جریان به صراحت معترفند که مهسا امینی بهانه است اصل نظام نشانه است و عمده آنها معتقدند تجزیه کشور هدف انها است و بخش هایی که ادعای وطن پرستی وملی گرایی دارند هم به صراحت گفته اند برایمان تجزیه ایران مهم نیست و آنچه مهم تر است رفتن جمهوری اسلامی است .

اکنون که اعتراضات تا حدودی فروکش نموده و جریانات نامبرده به اهداف پلید خود نرسیده و ترفی نبسته اند باید از افکار بیدار عمومی و حق طلب پرسید ، آیا با این مدل کنشگری و تبدیل اعتراضات برحق به آشوب و فتنه بر اندازی ، روح مرحومه مهسا امینی به آرامش و حقوق به ناحق از دست رفته ، خواهد رسید؟!

آیا تبدیل اعتراضات بر حق به آشوب و تنش و درگیری ، نا امنی و ... حق این مردم معترض است؟!

آیا جامعه ، افراطی های جریانات مختلف بخصوص گروهک های تروریستی تجزیه طلب ، منافقین آدمکش را که از هر فرصتی ، حتی به قیمت کشته شدن مردم و کشته سازی به سود منافع سیاسی خود بهره مند می شوند را نمی شناسند؟

به هر حال گشت ارشاد یا گشت امنیت اجتماعی پلیس با این شکلی که مدام در حال هزینه تراشی برای مردم و پلیس مظلوم است باید بر چیده شود و مسئولانی که این مقررات ناپسند را به جامعه تحمیل نموده اند به مردم معرفی و محاکمه شوند تا دگر باره شاهد این اتفاقات غیر انسانی نباشیم و از سویی مراقب ترفندهای سه گروه منفعت طلب فوق باشیم که برای منافع خود مردم و جامعه و امنیت و آرامش انها را قربانی نکنند .

هادی امانی هشدارنیوز+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید