امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - 05 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 409552
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۲۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

مجلس و دولت انقلابی این همه گرانی زندگی را چه وقت سامان می دهید؟!

هشدارنیوز - هر چند در ایام انتخابات وعده های زیادی از سوی نامزد های انتخاباتی مطرح می شود اما متاسفانه بعد از اینکه به قدرت می رسند وعده های خدمت خود را فراموش می کنند .
شوربختانه این فرایند آنجا محل چالش ذهنی امثال بنده میشود که افرادی مدعی انقلابی و انقلابی گری باشعارها و وعده هایی بین مردم زمینه ورود خود به عرصه های مدیریتی کشور به قصد خدمت را مهیا وبه محض نشستن بر صندلی قدرت ، ارتباط خود را با مردم قطع نموده وشروع به تشکیلات مافیایی و گماردن اعضاء در جه یک باند ستادی خود در مدیریت های مهم کشور و استان های مربوطه می نماید .

اما این رفتار در شرایطی در حال رخ دادن است که روز به روز وضعیت مردم در معیشت ، اشتغال ، ازدواج و مسکن جوانان در حال خراب تر شدن است و گویا مسئولان محترم انقلابی ماموریت هایی سنگین تر از این دارند .
در آنسوی میدانِ مسئولیت ها به دور از چشم مردم بینوا ، آقازاده های رانتخوار در خلوت و آرامش بی نظیر خود مشغول کار اند و هر کدام به نوعی در حال صادرات و واردات و انباشته نمودن سرمایه های خود با رانت های عجیب و غریب هستند .
17 مرداد معاونت حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی، دراطلاعیه‌ای از معافیت مالیات ارزش افزوده انواع گوشت و فراورده‌های گوشتی دام‌های سبک و سنگین و قطعات بدن آن‌ها ازجمله دنبه خبر داد تا شاید قیمت گوشت کمی کاهش پیدا کند اما باشگاه خبرنگاران جوان روز گذشته در جدولی قیمت انواع گوشت را منتشر کرد که بر اساس آن هر کیلو گوشت خورشتی گوسفندی حدود ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

ارزان‌ترین گوشت مربوط به گوشت آبگوشتی بود که برای همان هم باید کیلویی 120 هزار تومان پرداخت کنید. کاربری نوشت: «جدی جدی باید به اجبار به این که گوشت قرمز برای سلامتی ضرر داره ایمان بیاریم و سعی کنیم به توصیه‌های اون کارشناس تلویزیون برای جایگزینی گوشت فکر کنیم!»

البته این یک مورد از رشد روز افزون گرانی ها است که می توان گفت همه اقلام ضروری زندگی به همین نحو در حال دست نیافتن برای مردم محروم است .
حد اقل انتظار مردم ازمسئولان بخصوص از شخص قالیباف رئیس مجلس و آقای رئیسی رئیس جمهور محترم رسیدگی عاجل به این مقولات و حد اقل معیشت مردم است که به جد گریبان مردم را گرفته و رها نمی کند.
سخن برای گفتن زیاد است اما حوصله نیست .+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید