امروز: چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - 05 October 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 409463
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۵
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

آمریکا بدترین عملکرد اقتصادی را در میان گروه 7 ثبت کرد

آمریکا بدترین عملکرد اقتصادی را در میان گروه 7 ثبت کرد

 

به نقل از راشاتودی، آخرین داده‌های دفتر آمار ملی بریتانیا (ONS) که روز جمعه منتشر شد، نشان می‌دهد که ایالات متحده در سه ماهه دوم سال 2022 بدترین عملکرد را در میان گروه هفت اقتصاد پیشرفته جهان داشته است.

دفتر آمار ملی بریتانیا با مقایسه اعضای گروه G7، اعلام کرد که اقتصاد انگلیس در دوره آوریل تا ژوئن 0.1 درصد کوچک شده است.

بر اساس این داده ها، اقتصاد آمریکا در مدت مشابه 0.2 درصد کاهش یافته است.

طبق گزارش‌ها، اقتصاد کانادا با رشد 1.1 درصدی قوی ترین رشد را در میان 7 اقتصاد برتر دنیا داشته است. اقتصاد ایتالیا و فرانسه نیز شاهد رشد بودند، در حالی که اقتصاد آلمان راکد بود.

در عین حال، انتظار می رود که یکی دیگر از کشورهای G7 یعنی ژاپن، ارقام مربوط به تولید ناخالص داخلی خود را روز دوشنبه اعلام کند و نظرسنجی اقتصاددانان مؤسسه فَکتسِت اکونومیکس FactSet Economics رشد 0.8 درصدی را در این دوره سه ماهه یا رشد سالانه 2.5 درصدی را پیش بینی می کند.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2756952
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید