امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 409339
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۰

محمدخانی: سطح هندبال اروپا کاملاً متفاوت با آسیا است/ بچه‌ها بازی به بازی بهتر می‌شوند

محمدخانی: سطح هندبال اروپا کاملاً متفاوت با آسیا است/ بچه‌ها بازی به بازی بهتر می‌شوند

فاطمه محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، در خصوص عملکرد شاگردانش اظهار داشت: چهارشنبه شب به ایسلند بازی را واگذار کردیم در حالی که بچه‌ها نسبت به بازی با مقدونیه بهتر بودند. مقدونیه اولین حریف اروپایی ما در این مسابقات بود.‌ ایسلند هم دومین حریف ما از این قاره بود که در مرحله یک هشتم نهایی برابر آن قرار گرفتیم و بچه‌ها عملکرد بهتری داشتند و کم اشتباه‌تر بازی کردند.

مربی تیم هندبال نوجوانان کشورمان افزود: تیم‌های اروپایی کم اشتباه و سرعتی هستند‌. این اولین حضور دختران نوجوان ما در مسابقات جهانی است و هر یک از این بازی‌ها برای آینده آنها یک تجربه بزرگ خواهد بود. باید قبول کنیم سبک بازی هندبال در اروپا با آسیا بسیار متفاوت و سرعت اروپایی‌ها بسیار زیاد است.

محمدخانی تأکید کرد: بچه‌های ما اولین حضور خود را در قهرمانی جهان تجربه می‌کنند اما ایسلند چندین دوره در این مسابقات شرکت کرده و نایب قهرمان جهان بوده است. بازیکنان توانستند 17 گل به یک تیم قدرتمند اروپایی بزنند و در مجموع از عملکرد آنها رضایت دارم‌.

وی در خصوص دومین بازی شاگردانش در مرحله یک هشتم نهایی که امشب برابر سوئد برگزار می‌شود، گفت: از بازی برابر ایسلند دو بازیکن آسیب دیده داریم و امیدوارم به بازی امشب برسند. سوئد تیمی قدرتمند است و امیدوارم بچه‌ها بازی خوبی ارائه دهند. ما می‌بینیم که بازیکنان بازی به بازی بهتر می‌شوند و پیشرفت می‌کنند.

محمدخانی یادآور شد: این‌ نوجوانان با تمام توان و عشق به وطن بازی می‌کنند و تا اینجا کار بزرگی را در رده سنی خود انجام داده‌اند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2753528
بازدید: 43

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید