امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408698
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۰

تماس تلفنی قالیباف با وزیر کشور برای پیگیری وضعیت مردم زلزله‌زده

هشدارنیوز، احمد جباری با اشاره به زلزله‌های شدید بامداد امروز استان هرمزگان، گفت: اولین دقایق صبح امروز، محمدباقر قالیباف تماس تلفنی که با من داشت، پیگیر وضعیت مردم این منطقه و نیازهای اساسی این مناطق شد.

وی افزود: این تماس تلفنی رئیس مجلس از بنده خواست تا پیگیری‌های لازم انجام شود که اسرع وقت همه دستگاه‌های خدمت رسان که منطقه حضور دارند، بتوانند خدمات مورد نیاز مردم را به آنها ارائه کنند.

نماینده مردم بنلنگه، بستک و پارسیان تصریح کرد: رئیس مجلس همچنین تماس‌های جداگانه با وزیر کشور و نیز رئیس جمعت هلال احمر تأکیدات لازم برای تسریع انجام اقدامات مربوط به اسکان اضطراری و موقت زلزله زدگان را انجام داد.

جباری ادامه داد: با توجه به گرمای شدید و شرجی بودن هوا منطقه، مردم زلزله زده که محل زندگی شأن تخریب شده، باید هرچه سریع‌تر کانکس‌های مجهز، اسکان داده شوند و چا که اسکان اضطراری است به هیچ وجه این شرایط آب و هوایی مناسب نیست.

وی با بیان اینکه هم اکنون دستگاه‌های مختلف خدمت رسان مناطق زلزله زده مشغول ارائه خدمات مورد نیاز مردم منطقه هستند، تاکید کرد: این زمینه رئیس مجلس تأکیدات لازم را به وزیر کشور و رئیس جمعیت هلال احمر انجام داده و بنده و سایر نمایندگان استان نیز پیگیر این مسئله هستیم تا نیازهای مردم سریع‌ترین زمان ممکن برطرف شود.

نماینده مردم بنلنگه، بستک و پارسیان گفت: رئیس مجلس از کمیسیون عمران مجلس نیز خواسته سریع‌ترین زمان ممکن با حضور منطقه و بازدید از مناطق زلزله زده و نظارت میدانی بر اقدامات انجام شده توسط دستگاه‌های خدمت رسان، گزارش فنی و نظارتی خود را به صحن مجلس ارائه کند.

جباری اضافه کرد: رئیس مجلس از وزیر کشور و رئیس جمعیت هلال احمر کشور خواست اقدامات لازم برای تهیه کانکس و دپوی آنها مناطق مختلف کشور را انجام دهند تا شرایط بحرانی، سریع‌ترین زمان ممکن این کانکس‌ها به مناطقی که دچار حوادث غیرمترقبه می‌شوند، ارسال شود و تاکید کرد که مجلس نیز آماده است اقدامات لازم را این زمینه انجام دهد.+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5528691/تماس-تلفنی-قالیباف-با-وزیر-کشور-برای-پیگیری-وضعیت-مردم-زلزله-زده
بازدید: 1120

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید