امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408657
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ تیر ۱۴۰۱ ۱۷:۳۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

نفتالی بنت صهیونیست میخواست دولت ایران را براندازد خودش بر انداخته شد!!

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی شب گذشته به اعضای حزبش رسماً اعلام کرد که در انتخابات بعدی هم نامزد نخواهد شد. امروز هم پارلمان رژیم صهیونیستی رسماً منحل و اعلام شد «لاپید» وزیر خارجه صهیونیستها فعلاً امورات نخست‌وزیری را ساماندهی می‌کند.

انحلال پارلمان صهیونیستهی و از دور خارج شدن نفتالی بنت غیر از آنکه‌ نشانه‌ای از بحران جدی در امر سیاسی صهیونیستهاست، از آن جهت اهمیت مضاعفی دارد که بنت از یک سو تاکید می‌کرد که با اجرای دکترین اختاپوس می‌خواهد ایران را مستقیم هدف قرار دهد و با جمهوری اسلامی مبارزه‌ای بی‌واسطه داشته باشد و هم اینکه او یکی از کانون‌های این نبرد را در عرصه سایبری تعریف می‌کرد!

ادعاهای بنت در حوزه سایبری البته جهانی! بود و به سایر کشورها می‌گفت که برای امان ماندن در مقابل حملات سایبری به اسراییل بپیوندند! و در واقع از او کمک بگیرند. گفته می‌شود که نفتالی بنت قبل از نخست‌وزیری هم ورودی در حوزه سایبر داشته و احتمالاً صهیونیستها او را یکی از متخصص‌ترین افراد برای این برهه می‌دانستند!

به هرحال او در یکی از مقاطع اوج انفجارها و آتش‌سوزیها و اختلالهای صنعتی و نظامی در اسراییل که مقامات صهیونیستی مدعی هستند بسیاری از آنها از طرف جبهه مقاومت صورت می‌گیرد مجبور‌ به کناره‌گیری از قدرت شد. هیچ منبعی ادعای صهیونیستها درباره منشا اتفاقات اخیر را تایید نکرده، اما خروج بنت از قدرت نشان می‌دهد که حتی اگر غربیها از طریق رسانه برای خود اعتماد به نفس کاذب بخرند، باز هم مساله‌ای به نام واقعیتِ احساس ضعف در برابر جبهه مقاومت در منطقه چیزی نیست که بتوانند از مواجهه با آن طفره بروند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید