امروز: شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - 13 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408604
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۳۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

خمسه: حمایت نکنند مجبورم به سراغ شغل دیگری بروم/ از انصراف باریج اسانس تعجب کردم

سرمربی سابق تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان گفت: از شنیدن خبر انصراف باریج اسانس از حضور در لیگ والیبال بانوان تعجب کردم.


خمسه: حمایت نکنند مجبورم به سراغ شغل دیگری بروم/ از انصراف باریج اسانس تعجب کردم

- اخبار ورزشی -

فاطمه شعبان خمسه با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: من تعجب کردم از اینکه همه عوامل باشگاه خانم بودند و از شرکت در لیگ امسال انصراف دادند. امید داشتیم که یک جایی هست که دختران را حمایت می‌کند و وقتی توقع داری این حمایت از سمت فدراسیون انجام شود به عنوان حامی نباید پشت دختران را خالی کنیم.

وی افزود: سه سال با این تیم کار کردم و سه سال خوب را گذراندم یعنی کاملا حمایت می‌کردند و آرامش برقرار و برنامه ریزی کامل بود. به عبارت دیگر همه چیز خوب بود، اما حیف بود که این اسپانسر خوب از دست برود.

 سرمربی سابق تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان  از نبود این تیم باشگاهی در لیگ والیبال بانوان ابراز تاسف کرد و گفت: دختران خیالشان راحت بود، چون برخی باشگاه‌های خصوصی ضمانت اجرایی ندارند همانطور که در گذشته این اتفاق رخ داد و تا آخرین لحظه از ما حمایت نکردند، اما باریج اسانس کاشان باشگاهی بود که اعتباری کسب کرده و قابل اطمینان بود، اما از دست رفت.

وی انصراف باریج اسانس کاشان از لیگ برتر را ضربه به دختران والیبال دانست و اظهار داشت: توقع ما این بود که این باشگاه دختران را بیشتر درک و حمایت کند همانطور که در سه سال گذشته حمایت کرد، اما  این امر به دختران ضربه می‌زند و توقع ما از پیشرفت دختران والیبال کمرنگ می‌شود.

فاطمه شعبان خمسه ادامه داد: امیدوارم بتوانند دوباره دختران را حمایت کنند یا اسپانسرهایی مثل باریج اسانس در لیگ شرکت کرده و ماندگار شوند اینکه اسپانسری در لیگ شرکت کرده و ماندگار نیست باعث می‌شود بانوان درجا بزنند.

وی به شرایط بدی که انصراف تیم‌ها برای والیبال بانوان درست می‌کنند، اشاره و خاطرنشان کرد: هر سال تیم‌های لیگ را به 6 یا 7 یا 8  تیم افزایش می‌دهیم، اما سال بعد دو تیم انصراف می‌دهند که خیلی بد است. ما درجا می‌زنیم، اما توقع پیشرفت داریم. این درحالی است که اگر حمایت کننده‌ای نداشته باشیم پیشرفتی نمی‌کنیم. من هم به عنوان مربی که در سطح بالا مربیگری کردم مجبور می‌شوم به سراغ شغل دیگری بروم.

هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا ماند

 

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2734867
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید