امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - 26 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 408442
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۹
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

عملیات روانی جدید اصلاحات/ باید منتظر روند اتفاقات در یکماه اینده بود.

مدیر مسئول هشدارنیوز با انتشار این تصویر که در دیدار حاج سعید قاسمی وآقای حسن خمینی در جماران گرفته شده است در توئیتی نوشت :
اتاق فکر اصلاحات مشغول عملیات روانی جدیدی بعد دروغ استعفای باقری کنی است .
در ادامه از هشتک ظریف گیت استفاده نموده است.

بعد از انتشار تصاویر و کلیپی از سخنان سعید قاسمی در حضور رئیس جمهور و حسن خمینی در جماران که درسخنان سعید قاسمی دو نکته بسیار مهم وجود داشت :
اول : از حسن خمینی دعوت نمود در صورت خوب بودن حال وی و آمادگی حتما همراه با گروه های جهادی سری به خوزستان محروم بزنند

دوم : در مکانی که قبلا وتوسط دولت سابق به عده ای بخاطر برجام نافرجام وبدون تیجه 100 سکه طلا داده شد امروز عده ای با جوراب های سوراخ حضور دارند و ...

بعد از این سخنان سعید قاسمی حالا شاهد انتشار متنی مشکوک مسئله دار و دارای پیامی غلط برای افکار عمومی از سوی اصلاح طلبان در شبکه های مجازی و بازنشر گسترده آن هستیم با این مضمون :

اتفاقاتی که داره می افته نشان می ده ظاهرا خبرائیه
۱- حمایت رهبری از سید حسن خمینی در روز ۱۴ خرداد در مقابل جریات تندرو و افراطی و احتمالا وابسته به جریان جلیلی
۲- برکناری وزیر کار و احتمالا معاونان او
۳- شایعه برکناری باقری کنی
۴- دیدار یکی از تندروها و عناصر افراطی اصولگرا (سعید قاسمی)به اتفاق رئیس جمهور با سید حسن خمینی در حسینه جماران
۵-خبر مشاوره دادن غیر رسمی جهانگیری به رئیسی بصورت دوهفته ای
۶-بازداشت برخی از مدیران کانالهای خبری اصولگرایان به اتهام تشویش اذهان عمومی توسط سپاه
آیا نظام تصمیم به اصلاح برخی از رویه ها گرفته ؟
باید منتظر روند اتفاقات در یکماه اینده بود.

تحلیل کوتاه خط به خط وهمچنین هدف از انتشار این متن :

بند 1 این نوشته سیاسی وهدف دار از مواضع چند کلمه ای رهبر انقلاب در روز 14 خرداد که اتفاق نادری هم نبوده است و اساسا نگاه و رویکرد رهبری مخالفت با افراطی گری ها و تند روی های برخی جریانات سیاسی است نوعی ترسیم شده است که در آن هم سوء استفاده بزرگی شده هم تخریب علیه سعید جلیلی گنجانده شده است.

این روزها جریانات همسو با اصلاحات حملات تازه ای را برعلیه سعید جلیلی شروع نموده اند که باید از سوی هواداران جلیلی به دلائل آن پرداخته شود.

بند 2 این متن سیاسی به برکناری وزیر کار دولت رئیسی اشاره شده که اتفاقا یکی از وزرایی بودند که اصلاحاتچی های فاسد و رخنه نموده در شرکت های اقتصادی این وزارتخانه دلشان از حضور این وزیر خون بود و بخاطر رفتن این وزیر جوان جشن و پایکوبی به راه انداخته واتفاقا در راستای اهداف سیاسی افراطی خود استعفا رئیسی را هشتک نمودند.

رفتار صرفا سیاسی این جماعت نشان دهنده این واقعیت بود که وزارت کار حیات خلوت رانت مافیایی این جریان بخصوص تامین کننده منابع مالی رسانه ها و فعالین همیشه در صحنه رسانه ای این جریان ورشکسته فکری است که با رفتن عبد الملکی نفس راحتی خواهند کشید .

بنده 3 مانند بند دو تخریب مجدد یکی از موثرترین شخصیت های دولت در امر سیاست خارجی واتفاقا مرتبط با تخریب های سعید جلیلی است .

این جماعت بعد از اینکه توسط رسانه های خود نتوانستند با ایجاد جو روانی برای بالا بردن قیمت دلار ودامن زدن به فتنه تنش فکری جامعه موفق شوند و دولت بر این حربه خیانت بار فائق آمد و توانست پیشروی قیمت دلار را متوقف نموده و کمی هم پایین بکشد ، اتاق فکر وتئوری پردازان پشت پرده این جریان همیشه خائن بر این شدند تا با ایجاد شایعه استعفا باقری کنی معاون وزیر و ارشد مذاکره کننده ایران با دنیا ، جلو افت قیمت دلار را بگیرند و با عملیات روانی به اهداف خود برسند که الحمد الله اینگونه نشد و خبر فوق تکذیب شد.

بند 4 اختصاص دارد به دیدار سعید قاسمی که به گفته این بیانیه سیاسی وهدفدار یکی از افراطی های جریان اصولگرا است اشاره شده به مثلا پیش بینی این جماعت که اتفاقی در راه است !!

حال اینکه چه اتفاقی در راه است خود نویسندگان این بیانیه باید توضیح دهند اما به دو نکته مهم از سخنان سعید قاسمی در این دیدار در چند سطر بالاتر اشاره شده است که خود تعیین کننده شخصیت جهادی ها در مقابل حسن خمینی وجریان اصلاحاتی رفاه طلب و اشرافی است که میخواهند با سر هم نمودن برخی اتفاقات فتنه ی جدیدی را استارت نمایند .

خبر مشورت دادن جهانگیری متخصص ورشکست نمودن اقتصاد ایران ، غارت دهنده ارز و دلار کشور به قیمت 4200 تومانی و 60 تن طلای بی زبان ملت به رئیسی در دو هفته یکبار محتوای بند 5 است که تحلیل مبسوط آن را به خود مخاطب وا می گذاریم .
آخرین بند این مطلب هدفدار که 6 امین ان می باشد استفاده ابزاری از برخورد ا ط سپاه با چند مدیر کانال های تلگرامی است که قید اصولگرایی در این بند تاکید شده است .

البته که نویسندگان این متن باید بدانند سپاهی که اغلب توسط همین گعده رانتخوار و دروغگو مورد تخریب قرار می گیرد ، اصولگرا واصلاح طلب فاسد تفاوت نمی کند و برخورد با مفاسد در دستور کار است و اتفاقا قبل از هر سو استفاده جناحی و جریانی نشان دهنده عمق صلابت و سلامت این نیروی خدوم در کشور است .

در نهایت با این دو جمله نوشته مورد نظر پایان می باید که به زعم خودشان تیر خلاص را زده اند :

آیا نظام تصمیم به اصلاح برخی از رویه ها گرفته ؟
باید منتظر روند اتفاقات در یکماه اینده بود.

اینکه نظام تصمیم به اصلاح برخی رویه ها گرفته است درست است و با تمام توان میخواهند رانت و فساد و مافیای دروغ و تزویر را از گردونه خارج نموده و عدالت و توزیع عادلانه ثروت بر همگان بر قرار شود .

اما اینکه باید منتظر روند اتفاقات در یکماه آینده بود آنچه که قصد ونیت نویسنده و اتاق فکر این نوشته در صدد تلقین آن به افکار عمومی است مردود ، نادرست و توهمی بیش نیست و دوستان خیال قطعی خام بر سر دارند و ان را به گور خواهند برد .

وسلام+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید