امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - 26 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407934
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۰۱
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

وحید اشتری دروغگوی بزرگی که نخود هر آش است/با سند

به گزارش هشدارنیوز ؛ تعدادی از رانندگان اتوبوس های شرکت واحد در تهران به بهانه افزایش حقوق خود اعتراض نمودند و در نظر داشتند با اعتصاب خود شهر بزرگ تهران را به تعطیلی و چالش بکشانند .


هدفی که معاندین و منافقین دنبال می کنند تا بتوانند ضربه به امنیت و آرامش ایران اسلامی وارد نمایند که اتفاقا این حرکت اعتراضی و اعتصابی مورد حمایت اشتری ، صدالساداتی و خاندان مهاجری با هلدینگ رسانه های بیشمار قرار گرفت.

داستان آنجا جالب شد که فیش هایی از حقوق همین رانندگان معترض منتشر شد و مشخص شد از 10 تا 25 میلیون تومان حقوق دریافت می کرده اند و این در حالی است که به مراتب از فرهنگیان ، کارمندان و گارگران مظلوم این ممکلت بیشتر حقوق دریافت می نموده اند.

حالا وحیداشتری با دستور اتاق فکر پشت پرده ، توئیتی می زنند با این مضمون :
«انتشار فیش حقوقی راننده معترض شرکت واحد حلال است ، پرسیدن از سفر خانواده قالیباف به ترکیه حرام؟»
و این تویئت غلط و ضد امنیت ملی و آرامش مردم را مزین می کند به هشتک سیسمونی گیت .

این توئیت مورد توجه رسانه های رانتی بخصوص رسانه خبر آنلاین مربوط به علی لاریجانی قرار می گیرد و در شبکه های مجازی هم باز نشر پیدا می کند .

اما هدف دروغگویی مانند وحید اشتری حرام یا حلال بودن انتشار درست فیش رانندگان و یا دروغ سیسمونی نوه قالیباف نبوده و نیست .

هدف اشتری و تیم پشت پرده که ایشان را مدیریت می کند ، زدن جمهوری اسلامی ، ایجاد چالش و فتنه سر راه امنیت و آرامش مردم از طریق اعتصاب اتوبوس های واحد در تهران و البته تخریب دکتر قالیباف رئیس مجلس می باشد که همین امروز با پیگیری مداوم طرح شفافیت قوا که مطالبه مردم ایران بود را به تصویب مجلس رساند.

دشمنی ، تهمت ، بی ادبی و گستاخی وحیداشتری علیه دکتر قالیباف مسبوق به سابقه است .

دروغگویی این فرد کذاب هم اظهر من الشمس است ، مشتی از خروارها ، همان توئیت هایی که به منظور تنش افکار عمومی سر موضوع سفر تفریحی برادران صدرالساداتی ادعای دروغی کرد که برادران مذکور را امنیتی ها دزدید ه اند و .... با اینکه خوب می دانست آقایان تفریح مشرف شده اند و ....
#اشتری-دروغگو+ 3
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 1
منتشر نشده: 1

کد امنیتی
کد جدید