امروز: یکشنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - 03 July 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407894
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

نادر طالب‌زاده پرچمدار مبارزه رسانه‌ای برضد استکبار جهانی بود

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، افشین آزادی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت استاد نادر طالب زاده که به همت دستگاه‌های فرهنگی کرمانشاه در محل حوزه هنری برگزار شد، اظهار کرد: استاد نادر طالب زاده دارای شخصیتی ویژه در کشور و جبهه مقاومت بودند و به معنای واقعی کلمه یک رزمنده تخصصی در حوزه رسانه بودند که برای جبهه انقلاب ارزشمند بودند.

وی افزود: استاد طالب زاده در کلمبیا مشغول تحصیل بودند اما در جریان پیروزی انقلاب اسلامی به کشور بازگشتند و در جریان جنگ تحمیلی به مستندسازی روی آوردند و پس از آن نیز دست از مبارزه بر نداشتند.

رئیس حوزه هنری کرمانشاه تصریح کرد: در جنگ بوسنی استاد نادر طالب زاده نقش اول رسانه‌ای را برعهده داشتند و تصاویری که ایشان به جهان مخابره کردند سبب شد افکار عمومی جهان صرب‌ها را محکوم کنند.

آزادی بیان کرد: استاد طالب زاده در آشکار سازی ماهیت استکباری آمریکا هیچگاه از پای ننشست و برنامه‌های ارزشمندی همچون راز و عصر را با حضور کارشناسان و صاحب نظران بین‌المللی تولید کردند که جز معدود برنامه‌های صداوسیما بود که مخاطب بین‌المللی داشت.

وی ادامه داد: استاد نادر طالب زاده سبکی را در حوزه رسانه پایه ریزی کردند که بسیاری از جوانانی که امروز وارد عرصه شده‌اند علاقه دارند مسیر این هنرمند تراز انقلاب اسلامی را طی کنند مسیری که شهید آوینی آغاز کرد و امثال نادر طالب زاده آن را ادامه دادند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5490972/نادر-طالب-زاده-پرچمدار-مبارزه-رسانه-ای-برضد-استکبار-جهانی-بود
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید