امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407892
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۰۰

گردهمایی کاهش تصدی‌گری دولت با حضور سران قوا برگزار می‌شود

هشدارنیوز، نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی سازی اقتصاد ایران، ۳۱ اردیبهشت تا سوم خرداد با حضور روسای سه قوه برگزار می‌شود.

این رویداد که با هدف تحقق آرمان خصوصی‌سازی واقعی کشور طراحی شده، به زودی میزبان سران سه قوه کشور است تا بتواند مبدا تغییر رویکردهای حاکم این بخش باشد.

سید ابراهیم رئیسی، غلامحسین اژه ای و محمدباقر قالیباف به ترتیب روزهای نخست تا سوم این رویداد بین‌المللی حضور خواهند داشت تا نه تنها هرکدام از منظر یک قوه به بیان دستاوردها، چالش‌ها و موانع احتمالی بپردازند بلکه از فرصت شنیدن نظرات بخش خصوصی واقعی، اقتصاددان‌های مطرح و تجربه‌های بین‌اللمی برای اصلاح آنچه امروز به عنوان خصوصی‌سازی کشور جریان دارد، استفاده کنند.

حضور کارشناسان و صاحبان تجربه‌های بین‌المللی خصوصی‌سازی کنار دستگاه‌های قانون‌گذاری، اجرایی و نظارتی به همراه شرکت‌هایی که تجربه خصوصی‌سازی نیمه‌کاره یا به سرانجام رسیده را کشور دارند، می‌تواند منجر به کسب نتایجی ارزشمند برای اقتصاد حال توسعه ایران شود.

بروزرسانی روش‌ها و سازوکارهای قدیمی کنار تلاش برای فرهنگ‌سازی و اغنای افکار عمومی از دیگر اهدافی است که این رویداد برای تحقق آن‌ها مسیر برگزاری قرار گرفته است.

این رویداد چهار روز برگزار می‌شود و به غیر از سخنرانی‌های اصلی هر روز، نشست‌های تخصصی با حضور اقتصاددانان و همچنین نمایشگاه جانبی با مشارکت بنگاه‌های اقتصادی خواهد داشت.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5490740/گردهمایی-کاهش-تصدی-گری-دولت-با-حضور-سران-قوا-برگزار-می-شود
بازدید: 50

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید