امروز: سه شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 17 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407862
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۰۰

بیست و ششمین نمایشگاه نفت آغاز به کار کرد

هشدارنیوز، صبح امروز بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی با سخنرانی ریاست مجلس و وزیر نفت آغاز به کار کرد.

همچنین محمد حامل، دبیرکل مجمع کشورهای صاکننده گاز (جی‌ئی‌سی‌اف) سخنران ویژه آئین گشایش رسمی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خواهد بود.

این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی سالن ۸ و ۹، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری سالن ۱۰ و ۱۱، پتروشیمی و صنایع مرتبط سالن A ۳۸، گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله و شیرآلات سالن ۳۸، پالایش و پخش و صنایع مرتبط سالن ۵، ماشین‌های دوار سالن ۲۷، اتحادیه صاکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران سالن ۷ و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

گفتنی است نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت شاهد حضور ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و بیست و ششم اردیبهشت‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.

این نمایشگاه که از ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، میزبان ۱۲۰۰ شرکت داخلی و ۴۴ شرکت خارجی یا نمایندگی شرکت‌های خارجی خواهد بود.

شرکت‌های حاضر این دور از نمایشگاه افزون بر شرکت‌های ایرانی، ملیت‌هایی از ۱۱ کشور جهان شامل ایتالیا، اسپانیا، امارات، کره‌جنوبی، سوئیس، آلمان، اوکراین، آفریقای جنوبی و بلژیک خواهند بود؛ همچنین نمایندگان بلندپایه‌ای از شرکت‌های خارجی از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

شرکت‌ها قالب ۹۰۸ غرفه جانمایی شده‌اند و دلیل تفاوت بین شمار شرکت‌ها و تعداد غرفه‌ها حضور چند شرکت بعضی از غرفه‌هاست.

از میان ۹۰۸ غرفه یاد شده، ۸۱۵ عنوان مربوط به شرکت‌ها، ۲۳ عنوان مربوط به دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی، ۷۰ شرکت دانش‌بنیان، نوپا و پارک‌های فناوری است.

این نمایشگاه ۸۲۸ غرفه فضای سرپوشیده و ۸۰ غرفه نیز فضای باز جاگذاری شده است.

از مجموع ۴۴ شرکت خارجی حاضر نمایشگاه بیست و ششم نفت، ۱۳ شرکت خارجی، ۱۲ شرکت نمایندگی خارجی و ۱۹ شرکت داخلی ارزی – ریالی هستند.

نمایشگاه صنعت نفت یکی از مهم‌ترین محل‌های بازاریابی کالاها و خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی و خارجی فعال صنعت نفت ایران است و به‌همین دلیل همواره از این نمایشگاه استقبال فراوانی می‌شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5488641/بیست-و-ششمین-نمایشگاه-نفت-آغاز-به-کار-کرد
بازدید: 34

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید