امروز: سه شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 17 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407861
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۳۰

حد نصاب رسیدن یا نرسیدن شرکت کنندگان در مجمع عمومی «خانه تئاتر» دیگر ملاک نیست!

: رئیس هیأت مدیره خانه تئاتر اعلام کرد مجمع عمومی خانه برای انتخاب هیأت مدیره جدید روز شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش ، خانه تئاتر چندین ماه است که بدون مدیرعامل به کار خود ادامه می‌دهد و قرار بود که روز شنبه ۱۷ اردیبهشت با برگزاری مجمع عمومی خانه تئاتر، هیأت مدیره جدید انتخاب شوند تا اعضای آن مدیرعامل جدید خانه تئاتر را انتخاب و معرفی کنند.

اما با وجود اینکه تعدادی زیادی از اعضای خانه تئاتر در مجمع عمومی ۱۷ اردیبهشت، در سالن شهید افراسیابی ورزشگاه شهید شیرودی حضور پیدا کردند اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان، مجمع برگزار نشد.

طبق گفته ایرج راد رئیس هیأت مدیره خانه تئاتر قرار است روز شنبه ۲۴ اردیبهشت بار دیگر اعضای خانه تئاتر در ورزشگاه شهید شیرودی حضور پیدا کنند تا مجمع عمومی خانه تئاتر برگزار شود. البته با این تفاوت که به گفته راد این بار دیگر به حد نصاب رسیدن یا نرسیدن شرکت کنندگان در مجمع ملاک نیست و مجمع عمومی برگزار خواهد شد.

باید دید با انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره خانه تئاتر و آغاز به کار آن‌ها، کدام فرد قرار است به عنوان مدیرعامل جدید خانه تئاتر انتخاب و فعالیت کند.

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.cinemapress.ir/news/138933/حد-نصاب-رسیدن-یا-نرسیدن-شرکت-کنندگان-در-مجمع-عمومی-خانه-تئاتر
بازدید: 39

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید