امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407736
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹

سایت اصلاح طلب دیده بان ایران نوشت : فسادستیزی ساختگی در شهرداری انقلابی/ ماجرای حمله به شهردار ناحیه تخیلی بود؟

به گزارش هشدارنیوز ؛ کمتر از چند ساعت پس از آنکه شهردار تهران و تشکیلات رسانه‌ای او ادعا کردند یک شهردار ناحیه در منطقه ۱۹ فداکاری کرده و با متخلفان ساختمانی درگیر شده و به شدت مجروح شده، یک فعال رسانه‌ای اصولگرا فاش کرد که این ماجرا از اساس دروغ و ساختگی است!

حسین صارمی در توییتر نوشت که همزمان با ورود پلیس امنیت به تحقیقات درباره این ادعا، پیگیر موضوع شده و به نوشته وی، این شهردار ناحیه پوکه‌های قلابی به پلیس ارائه کرده، خودروی وی در محل دیگری مورد اصابت گلوله قرار گرفته و طی بررسی‌ها مشخص شده که حتی دارای آثار جراحت سطحی هم نیست!!

این در حالی است که تیم رسانه‌ای شهرداری ادعا کرد بود این فرد (که حالا دروغگو بودن او مشخص شده) از رزمندگان مدافع حرم بوده و قبلا هم در محله خلازیر سابقه مقابله با فساد داشته است.

حالا فعال رسانه‌ای وابسته به جریان انقلابی لو داده که این شهردار ناحیه مورد تقدیر زاکانی « قبلا نیز ادعا نموده بود که توسط ۲ نفر مورد سوء قصد قرار گرفته و در درگیری تن به تن با افراد مهاجم موفق شده اسلحه آنان را گرفته و متهمین متواری شدند. لیکن پس از بررسی موضوع در نهایت اقرار میکند که همه ادعاهایش کذب بوده و همه سناریو و ساخته و پرداخته ذهن خودش بوده است!»+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید