امروز: پنج شنبه, ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 August 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407688
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۹:۴۸

تایید تلویحی خبر ارسال پرونده هزار نفر به هیات تخلفات توسط سروری

به گزارش هشدارنیوز ؛ پرویز سروری، نائب رئیس شورای شهر تهران به نوعی تلویحا خبر مبنی بر ارسال تعداد انبوه پرونده کارکنان شهرداری به هیات‌های تخلفات «1000 نفر» را تایید کرده و گفت : بیش از ۹۰ درصد این پرونده‌ها حاوی اتهامات درست نیست و یا شامل سوءاستفاده نیست.

وی در پاسخ به سوالی درباره تذکر عضو شورا درباره اقدام هیات تخلفات در رسیدگی به تخلفات کارکنان شهرداری و ارائه پرونده هزار نفر به هیات تخلفات اداری و نگرانی کارکنان شهرداری از این موضوع اظهار کرد: آقای زاکانی از این موضوع ابراز ناراحتی کردند. در این زمینه جلسه‌ای داشتم و پیگیری انجام دادم و انشالله این موضوع حل می‌شود.

سروری با اشاره به بدنه سالم شهرداری تهران گفت: ما بدنه سالمی در شهرداری تهران داریم و ممکن است تخلفاتی که از جنس سوءاستفاده فردی نبوده، رخ داده باشد. برای مثال در تصمیم‌گیری برای جایی تخلفی رخ داده باشد که احتمال وقوع این تخلف در همه‌ی ادارات است و رسیدگی به آن باید در فرایند خود انجام شود.

او در ادامه مصاحبه خود با با خبرگزاری ایلنا گفت: بزرگ کردن این موضوع و عنوان اینکه هزاران پرونده برای رسیدگی به هیات تخلفات فرستاده شده در شان نیروهای شهرداری تهران نیست.

سروری با تاکید بر اینکه حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد، گفت: درصد ناچیزی از اینها پرونده‌هایی است که سوءاستفاده رخ داده و باید با قدرت پیگیری شود، اما درصد حداکثری از آن‌ها که شاید بیش از ۹۰ درصد باشد پرونده‌هایی است که اگر وجود دارد، اولا معلوم نیست که درست باشد و اگر هم درست باشد پرونده‌هایی است که شامل تخلفات اداری است که در همه ادارات است و در شهرداری تهران هم است. آن‌ها فرایند خود را دارد و پیگیری خواهد شد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید