امروز: سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - 28 June 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 407376
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ ۱۵:۰۰
دسته: اجتماعی
پرینت
ایمیل

مدیریت ناکارآمد بر بنیاد شهید

به گزارش هشدارنیوز ؛ منت جدید بنیاد شهید بر سر ایثارگران به حاشیه های قبلی اضافه شده و در حال تبدیل شدن به یک رویه است.

منت جدید بنیاد شهید بر سر ایثارگران به حاشیه های قبلی این نهاد ناکارآمد و مساله دار اضافه شده و در حال تبدیل شدن به یک رویه است.

قاضی زاده هاشمی که بنگاههای اقتصادی خود را به بدترین شکل ممکن اداره کرده، معوقات ایثارگران را که با تاخیر چند ساله پرداخت شده و به روز نشده بود جبران نکرده، شرکت های بورسی آن اوضاع نابسامانی دارند و کیفیت خدمات خود را افزایش نداده است، را می توان یکی از بدترین مدیران بنیاد شهید در دهه های اخیر دانست.

قاضی زاده و مدیران وی در 8 ماه اخیر هر از گاهی با انتشار خبری اغراق آمیز و خلاف واقع درباره امتیازها برای خانواده شهدا و ایثارگران باعث ایجاد سوالات زیادی در جامعه می شوند. به گونه ای که از انتشار خبر واردات 5 هزار دستگاه خودروی جانبازان و خدمات در عراق به شهدای عراقی، به اختصاص خودرو به ایثارگران رسیده ایم.

محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از بررسی شرایط ایثارگران به‌منظور دریافت خودرو خبر داد و گفت: اطلاعات لازم پس از هماهنگی با دستگاه‌های مربوطه از طریق پایگاه اطلاع رسانی ایثار به اطلاع ایثارگران رسانده می‌شود.

مشخص نیست که مجموعه ناکارآمد بنیاد شهید چه هدفی را از این اخبار اغراق آمیز پیگیری می کند و چرا استفتا انجام شده از رهبر معظم انقلاب که خبرگزاری تسنیم منتشر کرد(اینجا) را مسکوت گذاشته است و زیان وارد شده را جبران نمی کند، اما بر انتشار اخبار دهان پرکن مانند واردات 5 هزار دستگاه خودرو و حالا تحویل خودرو به ایثارگران روی آورده است.

تحریریه+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید