امروز: سه شنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 17 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 405730
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
دسته: خودرو
پرینت
ایمیل

شاسی بلند جدید رنو در ایران + قیمت

به گزارش هشدارنیوز ؛ شاسی بلند جدید زیرمجموعه رنو فرانسه در راه بازار ایران است و باید انتظار قیمتگذاری معنی داری برای آن داشت.

شاسی بلند جدید زیرمجموعه شرکت رنو فرانسه؛ داچیا رومانی؛ یعنی داستر مدل 2022 در صورت احیای توافق هسته ای انتظار می رود که در راه بازار ایران باشد، زیرا برخی خودروسازان داخلی به کار به بنجل سازان فرانسوی عادت کرده اند و توانایی دیدن افق های جدید را ندارند و البته باید انتظار قیمتگذاری معنی داری برای آن داشت.

قیمتگذاری 1 میلیارد و 750 میلیون تومانی شرکت مدیران خودرو برای مدل چری تیگو 8 پرو باعث حیرت کارشناسان شد و با این شیوه فروش، انتظار می رود سایر شرکت ها نیز در صورت عدم تعمیق رقابت، به قیمتگذاری های فضایی روی بیاورند، اما در صورتی که وزارت صمت بتواند بازار خودرو کشور را بدون سیاسی کاری و مبتنی بر رقابت ساماندهی کند، قیمتها رقابتی شده و شرکت های گران فروش به وسیله خریداران تنبیه خواهند شد.

در صورت برنامه صحیح وزارت صمت و عدم اجازه به بنجل سازان فرانسوی برای بازگشت به بازار بزرگ خودرو ایران، انتظار می رود که پای خودروسازان ژاپنی، چینی های پیشرو و آلمانی به بازار کشور باز شود و خیابان های ایران از حالت محقرانه کنونی خارج شوند.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 494

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید