امروز: شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 21 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 405628
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۴ دی ۱۴۰۰ ۰۱:۳۰
دسته: عجایب
پرینت
ایمیل

فال روزانه ۲۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸

فال روزانه ۲۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸

فال روزانه ۹۸/۱۱/۲۹

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول زندگی‌تان توجه کافی به اطرافیان نداشته‌اید و بیشتر گرفتار کارهای خودتان بوده‌اید. سالی که با تولدتان شروع شده فرصت مناسبی است تا این رویکرد را تغییر دهید و در این سال به اطرافیان کمک کنید و به خاطر داشته باشید که از هر دستی که بگیرید، از همان دست بازپس خواهید گرفت. فردی که چشم تنگی دارد، در اسفند ماه حسادت‌های زیادی به شما خواهد داشت، مواظب چشم شور این فرد باشید و تا می‌توانید از وی دوری کنید. تابستان سال آینده زمان تفریح و استراحت شما فرا می‌رسد و در این ماه تا می‌توانید تفریح کنید و اجازه دهید خستگی‌ از تن و جسم‌تان بیرون رود. مهر و آبان سال آینده، فرصت‌های زیادی برای کمک به اطرافیان پیدا خواهید کرد، این فرصت‌ها را غنیمت بسپارید و کاری که از دست‌تان بر می‌آید را از اطرافیان دریغ نکنید و مطمئن باشید کمک‌هایی که به اطرافیان می‌کنید زمینه دوستی‌های جدیدی را برای شما به دنبال خواهد داشت. در ماه آبان فکری برای انجام کاری جدید به ذهن شما خطور می‌کند، اما قبل از اینکه مشغول اجرای این کار شوید و بی‌گدار به آب بزنید، یک‌بار دیگر تمام جوانب کار را در نظر بگیرید تا انجام این کار دردسری برای شما به دنبال نداشته باشد. زحمت‌هایی که کشیده‌اید در بهمن سال آینده به بار می‌نشیند و در این ماه مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را دریافت می‌کنید. سالی که با تولدتان شروع کر‌ده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید که این سال به الگوی درخشانی برای سال‌های دیگر زندگی‌تان تبدیل شود.

امروز با بی‌حوصلگی و کسالت از رختخواب بلند شده‌اید و حال‌و‌حوصله چندانی ندارید. ریشه بی‌حوصلگی شما در بدبینی‌تان نهفته است و به جای اینکه اجازه دهید این روحیه روز شما را خراب کند، امروز به خودتان قول بدهید که بد‌بینی را کنار بگذارید و با عینک خوش‌بینی به دنیا نگاه کنید. انسان انتقام‌جویی هستید و قصد دارید کار بدی که یکی از آشنایان در حق شما انجام داده را تلافی کنید. اما این رویکرد به غیر از بدنامی شما چیزی به دنبال نخواهد داشت و به جای تلافی این کار ناشایست، از این کار چشم‌پوشی کنید و به این فرد ثابت نمایید که بخشش از بزرگان است. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مشکلات مالی زیادی دارید. امروز کاری از دست شما برای حل این مشکلات بر نخواهد آمد، در نتیجه این مشکل را با بزرگان فامیل یا پدر و مادرتان درمیان بگذارید و از آنها درخواست کمک کنید. مدتی است که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه نکرده‌اید و این وضعیت زمینه دلخوری ایشان را از شما فراهم آورده است. امروز زمان مناسبی است که هدیه‌ای برای عشق‌زندگی‌تان خریداری نمایید و به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز میان شما و یکی از دوستان قدیمی مشاجره‌ای ایجاد شود. اجازه ندهید این مشاجره، رفاقت شما را بر هم بزند و این مشاجره را با صلح‌و‌صفا خاتمه دهید.

روز خوبی را شروع‌ نکرده‌اید و حادثه‌ای وجود نازنین‌تان را تهدید می‌کند، در نتیجه امروز را با احتیاط‌ کامل به پایان برسانید و بیشتر از همیشه مواظب سلامی‌تان باشید. مدت زیادی است که وقت کافی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید و این وضعیت زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کرده . امروز زمان مناسبی است تا مدتی در کنار اعضای خانواده بنشینید و به آنها ثابت نمایید که از بودن در کنارشان لذت می‌برید. سفری تفریحی در پیش دارید، این سفر را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. انسان خلاقی هستید و ایده‌ بکری برای انجام کاری خلاقانه‌ و نوآورانه به سر شما زده است، این ایده را امروز اجرا کنید اما به خاطر داشته باشید که برای به پایان رساندن این ایده، با مشکلاتی روبرو خواهید شد. این مشکلات را به هر قیمتی که شده از سر راه بردارید و تا به پایان رساندن این ایده، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش برندارید. امروز به احتمال زیاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود. در این مشاجره کوتاه بیایید و اجازه ندهید مشکلات پیش‌پاافتاده و کم‌اهمیت، فاصله‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان بیاندازد.

اهل ورزش و فعالیت‌های پرتحرک نیستید و این وضعیت سلامتی‌ شما را به خطر انداخته است، امروز زمان خوبی است که آستین بالا بزنید و با ثبت‌نام در باشگاه‌ ورزشی، نه تنها سلامت جسم خود را تضمین کنید، بلکه با ورزش و تحرک به لحاظ روحی نیز شرایط ذهنی‌تان را بهبود بخشید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و مشکلات مالی لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارند، قبل از اینکه این وضعیت شما را از پا دربیاورد، با پس‌انداز و صرفه‌جویی، فکری به حال مشکلات مالی خود بردارید و در آینده حواس‌تان بیشتر به دخل‌‌وخرج‌های‌تان باشد. آشنایان بر این باور هستند که شما مهره مار دارید و اطرافیان را جذب خود می‌کنید. این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و اطرافیان برای باز کردن گره‌ای که در کارتان افتاده داوطلب می‌شوند. امروز بیشتر از همیشه احساساتی شده‌اید و روحیه‌ای زودرنج و آسیب‌پذیر پیدا کرده‌اید، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار‌تان باشید و سعی کنید روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که مشکلات روزمره دردسر زیادی برای شما درست نکند. قصد انجام معامله یا عقدقرارداد مهمی را دارید، اما روز خوبی را برای معامله و عقدقرارداد انتخاب نکرده‌اید و بهتر است قبل از امضای قرارداد، یک بار دیگر جوانب کار را در نظر بگیرید، در غیر این صورت احتمال زیادی وجود دارد که از امضای این قرارداد متحمل ضرر هنگفتی شوید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حرف ناشایستی به شما خواهد زد و این حرف زمینه نارحتی‌تان را فراهم می‌کند. اما این ناراحتی را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و به ایشان ثابت کنید که از این حرف ناشایست چشم‌پوشی کرده‌اید.

دوستان باوفا و مهربانی دارید و همیشه روی کمک آنها حساب کرده‌اید، امروز به مشکلی بر می‌خورید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این‌بار نیز دوستان قدیمی به کمک‌تان می‌آیند و شما را با مشکلات تنها نمی‌گذارند. امروز فردی از شما درخواست کمک مالی می‌کند، اما از آنجایی که شرایط مالی خوبی ندارید، بهتر است که دست رد به سینه این فرد بزنید، در غیر این‌صورت ثبات‌ مالی‌تان مختل خواهد شد. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید، اما به خاطر داشته باشید که ماه همیشه پشت ابر نمی‌ماند و دیر یا زود این رابطه برملا خواهد شد، در نتیجه قبل از اینکه این رابطه پنهانی کار دست‌تان بدهد، فکری به حال این وضعیت بردارید و آبروداری کنید. حرف‌های زیادی در دل دارید و اهل صبحت کردن و بیرون ریختن مشکلات خود نیستید، این روحیه شما را روز‌به‌روز نگران‌تر می‌کند، در نتیجه در اولین فرصت با فردی که ایشان را به عنوان سنگ‌صبورتان قبول دارید صحبت کنید و بار غصه‌های‌تان را به زمین بگذارید. عازم سفری هستید و در این سفر با افراد جدید و مهمی ملاقات می‌کنید، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان خود را گسترش دهید. اجازه‌ داد‌ه‌اید یکی از اعضای منزل دخالت‌های بی‌جایی در زندگی شما داشته باشد، این وضعیت نه تنها استقلال شخصیتی شما را زیر سؤال برده است، بلکه همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیز دل خوشی از دخالت‌های این فرد در زندگی شما ندارد. امروز زمان مناسبی است که به این وضعیت خاتمه دهید و دست این فرد را از زندگی‌تان کوتاه نمایید.

به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و از جانب اعضای خانواده پولی به شما می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین خواهد رفت. به اعضای منزل در کارهای خانه کمک نمی‌کنید و این روحیه زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده است. اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و از امروز سهم‌ بیشتری از کارهای منزل را بر عهده بگیرید و به اهل خانه ثابت کنید که از هر فرصتی برای کمک به آنها کمک می‌گیرید. امروز قرار است با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیرون بروید و گشتی عاشقانه در بیرون از منزل بزنید، اما از آنجایی که مواظب حرف‌های‌تان نیستید، ممکن است حرفی بزنید و این حرف موجبات دلخوری و ناراحتی عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند. در نتیجه روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که حرف ناشایستی از دهان‌تان خارج نشود و کسی را با گفته‌های‌تان نرنجانید. سفری غیرمنتظره را در پیش دارید و از آنجایی که آماده این سفر نیستید، تمایلی به مسافرت ندارید. اما به هر قیمتی که شده رهسپار این سفر شوید و مطمئن باشید سفری که در پیش‌روی شما است، دستاوردهای چشمگیری را به لحاظ کاری و حرفه‌ای برای شما به دنبال خواهد داشت. دوستان ناباب زیادی دارید و به جای اینکه وقت خود را به کار و تلاش اختصاص دهید، با این دوستان ناباب وقت‌ می‌گذرانید و اهمیتی برای عمر باارزش‌تان قائل نیستید. قبل از اینکه کار از کار بگذرد و رفاقت با دوستان ناباب، شما را به فرد نااهلی تبدیل کند، فکری به حال این وضعیت بردارید و با کنار گذاشتن دوستان ناباب، اعتبار و آبروی خود را حفظ کنید و به فکر کار و تلاش بیشتر باشید.

امروز بعد‌ازظهر قرار است با دوستان قدیمی بیرون بروید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید، اما مواظب خرج‌های خود باشید چرا که احتمال ولخرجی شما وجود دارد. روز خوبی را شروع نکرده‌اید و اگر حواس‌تان را جمع نکنید، احتمال سرقت مال‌و‌اموال‌تان وجود دارد، در چنین روزهایی شش‌دانگ حواس‌تان به دارایی‌های‌تان باشد و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که مالی از دست ندهید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و امروز به خودتان قول داده‌اید که این کارها را حتماً تا پایان روز به اتمام برسانید، اما به کارهای غیرمترقبه زیادی مشغول خواهید شد و از انجام کارهای مهمِ امروز، ناتوان می‌مانید. بر سر دوراهی گیر کرده‌اید و بهترین تصمیم را نمی‌توانید اتخاذ کنید. برای تصمیم‌گیری عجله نکنید و اجازه دهید تا گذر زمان، بهترین تصمیم را برای شما مشخص کند. یکی از دوستان یا آشنایان از شما درخواست کمک دارد، اما گرفتاری‌های زیادی دارید و فرصتی برای کمک به این فرد پیدا نمی‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ای خاص و منحصربه‌فرد برای شما گرفته و امروز با تقدیم این هدیه به شما ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

مدتی است که بیمار شده‌اید و حال‌و‌روز خوبی ندارید، اما امروز بخت با شما یار است و نشانه‌های بهبود را در وجود نازنین‌تان احساس خواهید کرد. این وضعیت در روزهای آینده ادامه پیدا خواهد کرد و بهبودی کامل حاصل می‌شود. زبان تند و تیزی دارید و اطرافیان و به‌خصوص اعضای منزل از زبان تند شما در امان نیستند. این وضعیت به غیر از دلخوری چیزی به دنبال ندارد و امروز زمان مناسبی است که زبان‌تند و تیز خود را کنار بگذارید و با اطرافیان از در محبت و دوستی صحبت کنید. به لحاظ کاری دستاوردهای چندانی در زندگی نداشته‌اید و این وضعیت زمینه افسردگی و ناراحتی شما را به دنبال داشته‌ است. دلیل موفق‌ نبودن خود را در نبود مهارت و استعداد جستجو کنید و امروز تصمیم بگیرید که با افزایش مهارت و توانایی‌های خود، درهای تازه‌ای از موفقیت و پیشرفت را باز کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخواسته مرتکب اشتباهی می‌شود و این اشتباه به لحاظ مالی به شما ضرر وارد می‌کند، اما این اشتباه را نادیده بگیرید و روز خود و عشق‌زندگی‌تان را به دلیل انجام این اشتباه خراب نکنید.

اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد شما را به لحاظ مالی تحت‌فشار قرار داده است. ادامه این وضعیت به غیر از ورشکستگی و مخمصه‌های مالی چیزی برای شما به دنبال ندارد و امروز تصمیم بگیرید که با پس‌انداز و صرفه‌جویی، آینده مالی‌تان را تضمین نمایید. امروز تغییری مهم در منزل یا محل‌کار شما صورت می‌گیرد و از آنجایی که برای این تغییر آمادگی ندارید، از این اتفاق ناراحت می‌شوید. اما مطمئن باشید کسی از تغییرات سازنده ضرر نکره است و این تغییر فایده‌های زیادی برای شما به دنبال دارد. روزی سرشار از عشق و محبت را آغاز کرده‌اید و امروز از صبح که از خواب بلند‌شده‌اید، احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر هستید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و شب‌وروزی عاشقانه را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان پشت‌سر بگذارید. قصد مشارکت با فردی را دارید و می‌خواهید دامنه کار و تجارت خود را گسترش دهید، امروز زمان بسیار فرخنده‌ای برای این مشارکت است و مطمئن باشید از مشارکتی که امروز انجام می‌‌دهید هرگز ضرر نخواهید کرد. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اعضای خانواده وجود دارد. در نتیجه تا جایی که می‌توانید سعی کنید روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود.

انسان مؤدب و مبادی آدابی هستید و کسی تاکنون ترشرویی و بداخلاقی شما را ندیده، این روحیه شما را به فرد محترمی تبدیل کرده و اطرافیان از آشنایی با شما لذت می‌برند. چنین رویکری را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از احترام و رفتارخوش ضرر نکرده است. توانایی‌های خود را باور ندارید و همیشه خودتان را دست کم می‌گیرید، این روحیه نه تنها شما را از همقطاران‌تان عقب انداخته، بلکه به لحاظ روحی نیز دچار افسردگی شده‌اید. از امروز به بعد توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید و مطمئن باشید چیزی از دیگران کم ندارید. بیش‌ازحد از همسر یا عشق‌زندگی‌تان انتظار دارید و زندگی را به ایشان سخت‌گرفته‌اید، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد کند، سخت‌گیری‌ها را کنار بگذارید و اشتباه‌های عشق‌زندگی‌تان را ببخشید. روز بسیار خوبی را به لحاظ کاری شروع کرده‌اید و امروز دستاورد چشمگیری در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. علاقه‌‌ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه همیشه از جمع فرار نکنید و به انسان گوشه‌گیری تبدیل نشوید.

امروز به مهمانی یا جلسه کاری دعوت شده‌اید و در این مراسم با افراد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد. این آشنایی را به فال نیک بگیرید و ارتباطات خود را با این افراد تقویت کنید. ایده‌ای به ذهن شما خطور کرده و احساس می‌کنید که این ایده زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. اما بهتر است قبل از هرگونه اقدامی برای اجرایی کردن این ایده با اطرافیان مشورت کنید، چه بسا این ایده آنچنان که شما فکر می‌کنید اهمیت نداشته باشد. روز بسیار شلوغی را در پیش‌ دارید، اما کارها راحت‌تر از چیزی که حتی فکرش را هم بکنید به پایان می‌رسد و در انتهای روز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید تا خستگی‌های روز از تن‌تان بیرون رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را جدی نمی‌گیرید و همیشه به ایشان کم‌محلی می‌کنید، این روحیه بازتاب منفی در رفتار ایشان دارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که رفتار و گفتار عشق‌زندگی‌تان را جدی بگیرید و به ایشان ثابت نمایید که از هر چیزی در دنیا برای شما با ارزش‌تر است.

اهمیتی به سلامتی خود نمی‌دهید و ادامه این رویکرد، کار شما را به بستر بیماری خواهد کشاند. امروز زمان مناسبی است که به خودتان قول بدهید از اکنون به بعد بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید و به‌گونه‌ای زندگی کنید که هرگز کارتان به دوا و دکتر نکشد. قصد سرمایه‌گذاری در کاری را دارید و بر این باور هستید که این سرمایه‌گذاری، سود سرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌کند. اما بهتر است بی‌گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افراد اهل‌فن و متخصص مشورت کنید و جوانب مختلف این سرمایه‌گذاری را کاملاً بررسی نمایید. امروز خبر بسیار فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد، این خبر نه‌تنها زمینه شادی و خوشحالی شما را فراهم می‌کند، بلکه موجبات شادی اهل منزل را مهیا خواهد کرد. مدتی است که رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و نفرت و کینه جای عشق و محبت را در زندگی‌ شما گرفته است. امروز ورق بر می‌گردد و میان شما و عشق‌زندگی‌تان صلح و صفا و عشق جاری خواهد شد.

امروز فرصتی برای انجام کارهای خیر دست می‌دهد، این فرصت را مغتنم بدانید و با انجام کارهای خیر و انسان‌دوستانه به لحاظ فکری به آرامش برسید. یکی از دوستان بسیار قدیمی امروز از شما درخواست پول می‌کند، اما پرداخت پول به این فرد، وضعیت مالی‌تان را بی‌ثبات خواهد کرد. در نتیجه از این دوست عذرخواهی نمایید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت، هر کمکی که از دست‌تان بر بیاید را برای وی انجام خواهید داد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای شما ترتیب داده و قصد دارد تا حسابی شگفت‌زده‌تان کند، این شرایط را به فال نیک بگیرید و شب‌وروزی عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید. کارها را به کندی انجام می‌دهید و دقت و سرعت لازم را ندارید. قبل از اینکه این وضعیت شما را به فرد بی‌مسئولیتی در میان اهل منزل و همکاران تبدیل کند، از امروز تصمیم بگیرید که با تمرکز بیشتری کارها را انجام دهید و به گونه‌ای کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود. روز بسیار با اهمیتی را آغاز کرده‌اید و تصمیم مهمی را باید اتخاذ نمایید، در چنین شرایطی بهتر است برای تصمیم‌گیری عجله نکنید و با دقت و حوصله، تصمیمی بگیرید که صلاح شما و افراد خانواده را به دنبال داشته باشد.

فال روزانه ۲۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸+ 2
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید: 49

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید