امروز: شنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 21 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 405617
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۰
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

اتفاق فوق العاده برای پرسپولیس پس از 4 ماه

به گزارش هشدارنیوز ،مجید صدری انصافاً در پرسپولیس بد کار نکرد و حداقل این که می‌توان به او نمره قبولی داد هرچند که در ماجرای حذف از آسیا به هرحال یک‌سری انتقادات هم به او وارد بود اما همه هواداران فوتبال در ایران می‌دانند که بسیاری از مشکلات پرسپولیس و استقلال به سال‌ها قبل بر می‌گردد و مربوط به امروز و دیروز نیست.

حمید سجادی بالاخره تصمیم گرفت پس از حدود چهار و نیم ماه حکم مدیرعاملی دائم باشگاه را به رضا درویش بدهد تا مشخص شود که چرا در تمام این مدت مجید صدری سرپرست موقت بود و به او حکم دائمی نمی‌دادند. البته سجادی می‌توانست این کار را حداقل دو ماه قبل انجام بدهد اما بروز یک سری اتفاقات باعث شد تا این کار به تاخیر بیفتد. البته در این مدت پرسپولیس با مدیریت صدری به کار خود ادامه داد اما آنچه مسلم است زمان زیادی هدر رفت.

در مورد رضا درویش حتماً باید صبر کنیم و عملکرد او را ببینیم اما بهرحال مدل انتخابهای وزارت ورزش نشان می‌دهد که خیلی نباید منتظر اتفاق چندان مثبتی در پرسپولیس و استقلال باشیم. درویش که مدیر سالمی است، با سایپا به لیگ یک رفت و حالا ناگهان مدیرعامل پرسپولیس شده تا این تیم بزرگ در کنار تجربه مدیریتی ایشان به دعای خیر مردم هم نیاز داشته باشد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید