امروز: دوشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 16 May 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 405598
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۳۵

تمدید طرح تحول نگهداشت پایتخت تا ۲۲ بهمن ماه

به گزارش هشدارنیوز ؛ معاون هماهنگی‌ و امور‌ مناطق شهرداری تهران از تمدید فاز اول اجرای طرح تحول نگهداشت پایتخت تا ۲۲ بهمن ماه خبر داد.

تسنیم نوشت؛ حسین نظری اظهار کرد: طرح تحول نگهداشت شهر نخستین دستور شهردار‌ تهران‌ به مناطق تهران بود که از 22 آبان ماه آغاز و به مدت دوماه تا 22 دی ماه ادامه پیدا کرد. همچنین بنا بر گزارش‌های ارسالی از سوی ناظران امور مناطق و دستگاه‌های نظارتی ، این طرح به خوبی و با همسویی همه جانبه مناطق و نواحی 124 گانه به اجرا درآمد و اکثر نقاط دارای معضل شهر تهران به خوبی احصا شد به همین منظور این معاونت بر آن شد تا فاز اول اجرای این طرح را تا یک ماه دیگر تمدید کند تا کلانشهر الگوی جهان اسلام، در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شان شهروندان فهیم پایتخت نونوار شود.

معاون هماهنگی‌ و امور مناطق شهرداری تهران به روند اجرای این طرح پرداخت و افزود: طی دو ماه گذشته فعالیت‌های صورت گرفته در سطح شهر مربوط به انباشت امور نگهداشت از سنوات قبل بود که با رویکرد تلاش جهادی نواحی 124 گانه شهر تهران همراه بود، این طرح تا بیش از میانگین حد انتظار اجرا شد که عملکرد بسیار قابل قبولی در سطح شهر تهران طی دوماه محسوب می‌شود.

نظری به نحوه عملکرد نواحی در فاز اول طرح تحول نگهداشت شهر اشاره کرد و افزود: اجرای طرح تحول نگهداشت علی‌رغم تمام محدویت‌ها و شرایط تنگنای اقتصادی ، بدون ذره‌ای ایجاد بار مالی و تنها از پتانسیل نیروی اجرایی خدمت‌رسان در نواحی استفاده شد و به کارنامه قابل دفاعی برای مدیران ارشد شهری تهران تبدیل شد.

وی درپایان رضایت شهروندی را اولویت طرح تحول نگهداشت خواند و گفت: گزارش‌گیری دستگاه‌های نظارتی از طریق پیام‌های مردمی 137 و 1888 گویای رضایت نسبی شهروندان از اجرای این طرح است که امیدواریم با اجرای کار ویژه‌های خوبی که در اجرای طرح تحول نگهداشت شهر تعبیه شده و مبنای آن درخواست شهروندان است، بتوانیم در روزهای پایانی طرح نیز خدمت‌رسانی مطلوبی را به شهروندان شهر تهران ارائه کنیم.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید