امروز: چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 19 January 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404590
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۶:۳۰

دغدغه دولت و مجلس رفع تنگناهای معیشتی مردم است

هشدارنیوز به نقل از خانه ملت، احمد وحیدی وزیر کشور با اشاره به نشست مشترک مجلس و دولت که به مناسبت روز مجلس برگزار شد، گفت: پیشرفت کشور و حل مسائل گرو همراهی تمامی قوا با یکدیگر است؛ این نشست‌ها می‌تواند روابط را تحکیم کند.

وی با بیان اینکه اکنون روابط بسیار خوبی میان دولت، مجلس و قوه قضاییه برقرار است، افزود: از آنجا که این جلسات باره راهکارها و نقطه نظرات طرفین بحث و گفتگو می‌شود، می‌توان به وفاق هرچه بیشتری دست یافت.

وزیر کشور تصریح کرد: این نشست فضایی بسیار خوب، دوستانه و صمیمی برگزار شد و بنا است این جلسات تکرار شود. امید است از رهگذر هماهنگی بیشتر، بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه کنیم.

وی پاسخ به این سوال که برگزاری این نشست‌ها چه تاثیری معیشت و رفع مشکلات اقتصادی دارد؟ توضیح داد: بی شک یکی از مهم‌ترین مسائل کشور، موضوعات اقتصادی بوده و این مسائل نیز معیشت مردم جزء مهم‌ترین مباحث است که دغدغه دولت و مجلس رفع مضایق معیشتی مردم است. امید داریم با تدابیر و هماهنگی که انجام می‌شود شاهد اتفاقات خوب باشیم.

وحیدی همچنین باره انتخاب استانداران، گفت: تقریباً انتخاب استانداران تکمیل شده است و یکی، دو مورد باقی مانده که به سرعت تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش مهر، نشست مشترک مجلس و دولت صبح امروز (چهارشنبه) صحن علنی مجلس برگزار شد. این نشست حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی باره تعامل دولت و مجلس و مهمترین مشکلات کشور سخنرانی کردند.

همچنین هفته جاری نشست مشترک مسئولان عالی دستگاه قضا با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بهارستان برگزار شد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5365318/دغدغه-دولت-و-مجلس-رفع-تنگناهای-معیشتی-مردم-است
بازدید: 147

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید