امروز: چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ - 19 January 2022

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 404247
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۳۰

فدراسیون فوتبال اردن: AFC پاسخی رسمی در مورد بازیکن ایرانی نداده است

فدراسیون فوتبال اردن: AFC پاسخی رسمی در مورد بازیکن ایرانی نداده است

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، رئیس فدراسیون فوتبال اردن در روزهای گذشته در اقدامی عجیب، با ارسال نامه‌ای به AFC خواستار تأیید صلاحیت یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان ایران، برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا شد.

با گذشت سه روز از این اقدام، فدراسیون فوتبال اردن بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

در راستای اخبار منتشر شده در رسانه‌ها و ارائه اطلاعات نادرست درباره درخواست فدراسیون برای تحقیق عادلانه و روشن توسط کنفدراسیون آسیا، برای تأیید جنسیت یکی از بازیکنان تیم ایران پس از دیدار این تیم مقابل اردن در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا، فدراسیون به حقوق خود پایبند است و می‌خواهد نکاتی را به شرح زیر روشن کند:

فدراسیون فوتبال اردن هنوز پاسخی رسمی از AFC درباره نتیجه این تحقیق دریافت نکرده است. برای حفاظت از حریم خصوصی و پرهیز از افترا، بدون ارتباط به اینکه چه خبری در برخی رسانه‌ها منتشر می‌شود، فدراسیون به حریم شخصی همه احترام می‌گذارد و این به نام و جایگاه یک بازیکن خاص مرتبط نیست.

رویه طی شده توسط فدراسیون، در راستای تضمین حقوق تیم ملی در مسابقات و در چارچوب آیین‌نامه رقابت‌های مختلف است.

فدراسیون فوتبال اردن به رسانه‌های محلی، عربی و بین‌المللی افتخار می‌کند، اما امیدوار است که اصل درستی در گزارش اخبار برای پرهیز از انتشار اطلاعات ناقص یا گمراه‌کننده رعایت شود. اتفاقی که از تصویر درست یک رویه معمول در فوتبال، ابعاد مختلفی می‌سازد که این موضوع ممکن است به افراد، تیم‌ها یا مجموعه‌ها ضربه بزند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2609764
بازدید: 32

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید