امروز: شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - 16 October 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 403634
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

تحریم ها مانعی برای حرکت دولت نخواهد بود/رئیس جمهور الگوی مدیران

به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام احمد صالحی چهار شنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان اقلید تاکید کرد: رئیس جمهور ثابت کرده اهل برنامه هست و مدیران مجموعه نیز باید تحول در نگاه رئیس جمهور را ببینند و خود را با رئیس جمهور هماهنگ و او را به عنوان نقشه راه برای مردم نشان دهند و دلسوزی خود را برای مردم اثبات کنند.

وی ادامه داد: انتظار همه مردم از مدیران کشور این است که مخلصانه خدمت کنند و خود را مدیر انقلابی و ارزشی همراه با رئیس جمهور نشان دهند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تصریح کرد: خدمت کردن به مردم وظیفه است و تعجب باید زمانی باشد که یک مدیر حرف مردم را بشوند اما از کنار آن عبور کند.

حجت الاسلام صالحی تاکید کرد: مدیران باید تلاش کنند که رضایت همه مردم را جلب کنند و این کمترین انتظار مردم از دولت است.

وی یادآور شد: مردم نیز صبور باشند زیرا امروز تحریم‌ها وجود دارد اما مانعی برای پیشروی و حرکت دولت نخواهد بود و به زودی سند تحول دولت سیزدهم نیز اماده می‌شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تاکید کرد: همدلی مردم و مسئولین باعث امیدواری دولت است و با صبوری و مقاومت می‌توانیم پیروز شویم.

حجت الاسلام صالحی افزود: پروژه‌های مختلفی به طور نیمه تمام در استان فارس وجود دارد و اولویت دولت نیز آغاز پروژه جدید نیست بلکه باید پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام رساند.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5327243/تحریم-ها-مانعی-برای-حرکت-دولت-نخواهد-بود-رئیس-جمهور-الگوی-مدیران
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید