امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - 01 December 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 403556
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ۲۲:۳۰

اردوی 10 روزه تیم ملی بانوان در بلژیک

اردوی 10 روزه تیم ملی بانوان در بلژیک

به گزارش هشدار نیوزبه نقل از تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب‌الدین عزیزی خادم در این باره اظهار داشت: طی نشست مشترکی که با مهدی بیات مدیر باشگاه شارلوا در بروکسل داشتیم، توافق کردیم از ظرفیت‌های موجود برای پیشرفت فوتبال در بحث آموزش و بازی‌های تدارکاتی، همکاری‌های لازم را انجام دهیم. بر همین اساس مقرر شد تیم ملی فوتبال بانوان برای برگزاری یک اردوی 10 روزه و انجام دو دیدار دوستانه با تیم باشگاهی شارلوا، به بلژیک سفر کند و میهمان این تیم باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: روابط بین‌الملل و کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در حال مذاکره و اقدامات لازم جهت زمان برگزاری این اردو با باشگاه شارلواست و پس از مشخص شدن زمان این اردو، متعاقباً از طریق رسانه‌های رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از بیات گفت: خیلی خوشحالم این همکاری مشترک بین فدراسیون فوتبال و باشگاه شارلوا منعقد شده است. امیدوارم این همکاری زمینه‌ساز تحولات مثبتی در فوتبال بانوان کشور باشد و در آینده‌ای نزدیک، این همکاری ابعاد گسترده‌تری نیز پیدا کند.

تیم ملی فوتبال بانوان ایران از 30 دی ماه در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های بانوان آسیا، در هند به مصاف حریفان خود می‌رود. شاگردان ایراندوست در راستای کسب آمادگی بیشتر، برای برپایی اردوی و انجام دو دیدار دوستانه عازم بلژیک می‌شوند.

انتهای پیام/+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2586284
بازدید: 51

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید