امروز: پنج شنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - 21 October 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 403205
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۱۱

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:تذکر داده بودیم/انهدام چهار مقر گروهک‌های ضدانقلاب در عراق

به گزارش هشدارنیوز ؛ بنا به اعلام قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال‌غرب کشور، سردار مجید ارجمندفر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در ارومیه، اظهار داشت: گروهک‌های ضد انقلاب توسط مجموعه اطلاعاتی کشور‌های معاند و بیگانه و حتی برخی کشور‌های عربی در شمال عراق ساماندهی شده‌اند تا برای استفاده از اهداف خود و ایجاد مانع در مسیر جمهوری اسلامی از آن‌ها استفاده کنند.
 
وی ادامه داد: این گروهک‌های ضد انقلاب با فاصله کمی در جدار مرز ایران مستقر شده بودند که در این زمینه هشدار‌های لازم به دولت عراق و مسوولان و مدیران در شمال این کشور همسایه به آنان داده شده بود.
 
ارجمندفر تصریح کرد: ما گفته و تذکر داده بودیم که اگر کوچک‌ترین خطایی از این گروهک‌های معاند دیده شود پاسخ سختی دریافت خواهند کرد که این امر سبب متلاشی شدن چهار مقر این گروه‌های ضد انقلاب شده است.
 
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال‌ غرب کشور، گفت: این گروهک‌ها تکلیف خود را باید مشخص کنند چرا که ما گفته‌ایم که آن‌ها هر کجا باشند در هر خاک و نقطه‌ای به عنوان خاک دشمن محسوب می‌شود و ما بر خود وظیفه می‌دانیم که علیه آن‌ها عملیات انجام دهیم.
 
وی اظهار داشت: این امر را در برخورد اخیر ثابت کردیم یعنی همه مواضع و مراکز فرماندهی و زاغه مهماتی که داشتند را مورد هدف قرار دادیم.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 62

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید