امروز: سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - 28 September 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 402936
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

محمد گاندو به شهادت رسید؟

 
به گزارش هشدارنیوز ؛ چند روزی بود فیلمی در فضای‌مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرد که نشان دهنده همزاد پنداری و تاثیر مثبت این سریال بر مخاطب بوده است که همه پیگیر این هستند که  محمد "گاندو" به شهادت می‌رسد یا نه؟ نوعی نگرانی در مخاطب که چنین برداشت میشود که هیچکس دوست ندارد پایان فصل دوم سریال گاندو با از دست دادن محمد مامور ارشد امنیتی گاندو به پایان برسد .
 
قهرمان ملی امنیتی ایران که چنان با جان و روح مخاطب عجین شده که هرگز راضی به از دادنش نیست و این واقعیتی است از نوع نگاه مردم به فرزندان گمنام این مرز و بوم .
 
این سریال امنیتی- پلیسی برمبنای پرونده‌های واقعی، به موضوع تقلای سرویس‌های امنیتی انگلیس در ایران و مبارزه مدافعان امنیت برای مقابله با نفوذ آن‌ها می‌پردازد. حال با رسیدن به ایستگاه پایانی، برای بسیاری این سؤال مطرح است که آیا محمد در سریال "گاندو" شهید شد؟ یا شاهدِ‌ حضور او در فصل‌های آینده این مجموعه تلویزیونی خواهیم بود؟‌
 
در سریال " گاندو۲ " محمد درگیر کیس جاسوسی است که می‌خواهد میان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کند و از طریق مایکل هاشمیان شناسایی شده و جاسوسان در ایران حتی خانه او را شناسایی می‌کنند. جاسوسان نقشه ترور محمد را دارند و می‌خواهند او را از بین ببرند. به همین خاطر نقشه ترور او را طراحی کرده و تا خانه‌اش پیش می‌روند.
 
دیشب این سریال در قسمت سی و هفتم به پایان رسید و خودرو محمد هدف آرپیجی دو نفر از تروریست ها قرار گرفت و سرنوشت محمد به برداشت مخاطب واگذار شد اما پیگیری ها نشان می‌دهد «محمد» به شهادت نمی‌رسد و احتمالاً در فصل‌های بعدی این سریال، حضور خواهد داشت
 
باید منتظرِ اتفاقات دیگری برای پایان‌بندی این مجموعه تلویزیونی باشیم. فصل بعدی که معلوم نیست کی به آنتن می رود اما تا آن زمان درگیر ذهنی و نگرانی مخاطب همچنان به شهادت رسیدن یا نرسیدن مامور ارشد امنیتی کشور است  و این واقعیتی است از پیوند عاطفی و علقه مردم نسبت به خادمان امنیت این کشور  که چگونه لرزه بر اندام جاسوس پرمدعای انگلیس "لوتی" انداخت.


+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید