امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 April 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398843
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۰۰

نامه وزارت ورزش به فدراسیون‌ها: تغییر خزانه‌دار بدون مجوز؛ ممنوع + عکس

نامه وزارت ورزش به فدراسیون‌ها: تغییر خزانه‌دار بدون مجوز؛ ممنوع + عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان نامه‌ای را خطاب به فدراسیون‌ها ارسال کرد و در آن نکاتی را در خصوص موضوع تغییر خزانه‌دار به روسا و سرپرستان فدراسیون‌ها متذکر شد.

وی در این نامه با اشاره به دو ماده منتشر شده در اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و همچنین آیین‌نامه مالی و معاملاتی مبنی بر اینکه «خزانه‌دار به عنوان یکی از اعضای هیئت رئیسه بوده و به پیشنهاد مجمع و پس از احراز صلاحیت تخصصی وی توسط وزارت ورزش و با حکم وزیر ورزش برای انجام امور مالی و معاملاتی فدراسیون منصوب می‌شود»، هرگونه تغییر خزانه‌دار را منوط به کسب مجوز از مجمع و هماهنگی و تایید این وزارت دانست.

فرامرزیان همچنین تذکر داد که هیچ تغییری در سمت خزانه‌داری، قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون‌ها صورت نگیرد.

نامه فرامرزیان در حالی به فدراسیون‌ها ارسال شده که چندی قبل گزارشی در هشدار نیوزبه نقل از تسنیم مبنی تغییر خزانه‌دار فدراسیون جودو بدون دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش منتشر شد (لینک مطب)که این مسئله واکنش مسئولان این فدراسیون را به دنبال داشت و آنها جوابیه‌ای را در این باره منتشر کردند. چند روز پس از آن مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در نشست خبری رسماً اعلام کرد که قبول استعفای خزانه‌دار فدراسیون جودو بدون تائیدیه رئیس مجمع بوده تا اینگونه واقعیت مشخص شود.

تصویر نامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید.

وزارت ورزش و جوانان , جودو ,

انتهای پیام/+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2459898
بازدید: 49

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید