امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 April 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398838
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

سردار فدوی: آثار افول آمریکا شدت یافته و عینی شده است

سردار فدوی: آثار افول آمریکا شدت یافته و عینی شده است

 سردار فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه رویداد «تا ثریا» در مرکز رویداد شهید فخری زاده سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد،اظهار داشت: با وجود اینکه کشور از استعدادها و توانمندی‌های فراوانی برخوردار است، اما مجموعه‌های مدیریتی توان جذب، به کارگیری و جهت دهی این توانمندی‌ها را در مسیر حل مشکلات کشور ندارند.

وی با بیان اینکه امروز در بسیاری از کشور‌هایی که منشا علم و فناوری هستند جوانان ایرانی منشا نوآوری به شمار می‌روند و اثرگذار هستند، اضافه کرد: توانمندی جوانان ایرانی حدی ندارد به گونه‌ای که ما  مسائلی را که در کشور سابقه نداشته با کمک جوانان به نتیجه می‌رسانیم؛ البته اگرچه جوانان ایرانی از بالاترین بهره هوشی در دنیا برخوردارند، اما باید برای ساماندهی، مدیریت و استفاده از این ظرفیت چاره اندیشی کنیم و مجموعه‌های مختلف در راستای حل این مشکل تلاش کنند.

سردار فدوی بیان کرد: در کشور مشکل حل کن زیاد است، اما ما از این ظرفیت برای حل مشکلات کشور استفاده نکرده‎‌ایم و البته اینکه ما بتوانیم این ظرفیت را در حل مشکلات کشور به کار بگیریم یک هنر است که به اعتقاد بنده بسیج دانشجویی این هنر و توانمندی را دارد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز استقرار بسیج دانشجویی در لانه سابق جاسوسی اصلی‌ترین تیری است که در چشم آمریکایی‌ها است، افزود: طبق یک قاعده قرآنی حزب شیطان همیشه یک حزب شکست خورده به شمار می رود. در واقع شیطان در اوج هم شکست خورده است، چون بر مدار باطل قرار دارد و بر خلاف روالی عمل می‌کند که روال خدا و پیغمبر بوده است.

وی با بیان اینکه امروز آثار عینی افول آمریکا را شاهد هستیم و اندیشمندان نیز بر این موضوع صحه می‌گذارند که سرعت افول در نظام مستکبری آمریکا شدت یافته، افزود: آمریکا مجسم حزب شیطان است به گونه‌ای که امام خمینی نیز گفتند آمریکا شیطان بزرگ است.

 

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://tn.ai/2466061
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید