امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 April 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398803
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳

تکذیب شایعه و اخبار دروغین علیه چهره های خدوم انقلابی

به گزارش هشدارنیوز ؛ چندی است برخی رسانه های شبهه امنیتی در داخل همسو با رسانه های بر انداز و معاند ، همزمان با هم در حال انتشار متن های جعلی بر علیه مدیران جهادی و خدوم انقلابی هستند .

این رسانه ها در کنار کانال های زرد و خاکستری که آبشخور و مرکز اطاق فکر مشترکی در داخل و خارج از کشور دارند ، اخیرا با انتشار خبری جعلی ، سعی بر تخریب محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داشتند که با عکس العمل رسانه های انقلابی ، همچنین تکذیب ان خبر از سوی نهادهای مربوطه روبرو شد.

 

بر اساس این گزارش ، درپی انتشار یک فیلم در کانال های تلگرامی ، مبنی بر سهام دار بودن رئیس مجلس در شرکت احیا صنایع خراسان و برخورداری از سود میلیاردی ،این شرکت در جوابیه خود عنوان نمود ، محمد باقر قالیباف در دوره ای وکیل و نماینده ایثارگران بوده و شبهه وارده به این شرکت و قالیباف کذب است.

در بیانیه این شرکت همچنین امده است که شرکت احیا صنایع خراسان یک شرکت ایثار گری با سرمایه گذاری بیش از یکصد هزار ایثارگر و خانواده محترم شهدا در سال 1375 تاسیس گردیده که در ان زمان با توجه به تعداد کثیر سهام داران  و بر اساس مصوبات مجمع موسس به ازای هر هزار نفر سهامدار یک نفر وکیل معتمد  از سوی مجمع موسس و سهامداران انتخاب گردیده تا بتواند به عنوان نماینده سهامداران در مجامع حضور پیدا نماید.

 

در ادامه این بیانیه آمده است:

دکتر محمد باقر قالیباف که از موسسین این شرکت بوده است و فقط دارای سهام مدیریتی که طبق قانون تجارت ملزم به سهام دار بودن می باشد از ابتدا کمتر از 1000 سهم در مالکیت ایشان بوده و تا کنون نیز سهم ایشان تغییری نکرده است .

ایشان هیج گونه منافع شخصی و مداخله ای در افزایش و کاهش قیمت سهم در هیج زمانی نداشته است . 

 

در ادامه فعالیت تخریبی این رسانه ها از مکتوب گرفته تا مجازی که مرکز فرماندهی آنان در اطاق فکر متخصصین عملیات روانی جریان اصلاحات مانند تاجزاده ، حجاریان و ... می باشد ، تخریب چهره های دیگر انقلابی هم که اتفاقا دارای سابقه وکارنامه موفق در خدمت گزاری به مردم هستند در دستور کار قرار گرفته است .

این کانال ها و صفحات مجازی که متصل به افراد امنیتی و شبهه امنیتی اصلاحات هستند ، با انتشار جعلیات وخبر های عجیب و دروغ ، سعی بر ایجاد شکاف و  اختلاف بین خواص جریان انقلابی نظیر دکتر محمد باقر قالیباف ، سردار سعید محمد ، آیت الله رئیسی و سعید جلیلی  داشته و دارند که جریان رسانه های انقلابی و همچنین مردم با هوش ایران اسلامی با ید مراقب این تحرکات ضد منافع ملی باشند .

 + 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

بازدید: 163

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید