امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 April 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398776
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰

نمایندگان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

هشدارنیوز سیدجلیل میرمحمدی جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی،گفت: رئیس کمیسیون بهداشت مجلس روز گذشته تذکر داد که شاهد شیوع گسترده ویروس کرونای انگلیسی هستیم.

وی بیان کرد: ویروس کرونای انگلیسی معمولا افراد با سنین پایین را هم گیر می کند و اخیرا شاهد افزایش مرگ و میر ناشی از این بیماری و سه رقمی شدن بیماران کرونایی کشور هستیم.

نماینده مردم میبد مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه بعضی اوقات مجلس شورای اسلامی رعایت پروتکل های بهداشتی انجام نمی شود این حالی است که ما مدام از مردم می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و بر این اساس باید خودمان هم توجه کنیم.

میرمحمدی بیان کرد: از نماینده مجلس حاضر ستاد ملی مقابله با کرونا خواست می شود که تذکر جدی این باره دهد تا برای پیشگیری از شیوع این بیماری خطرناک مصوبه ای به تصویب برسد.

قالیباف پاسخ به این تذکر، گفت: با توجه به اینکه ما روز چندین ساعت گیر بررسی لایحه بودجه سال آینده هستیم، رعایت پروتکل های بهداشتی اهمیت زیادی دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: هر چند که همکاران به این مسئله توجه دارند اما بنده تأکید می کنم رعایت این موضوع باعث می شود سلامتی همه نمایندگان مجلس حفظ شود.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5160680/نمایندگان-پروتکل-های-بهداشتی-را-رعایت-کنند
بازدید: 43

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید