امروز: یکشنبه, ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - 18 April 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398650
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

مزایای عیان و نهان سوپرمارکت مالی/کرمان میزبان چهاردهمین شعبه سوپرمارکت مالی ایران

مزایای عیان و نهان سوپرمارکت مالی/کرمان میزبان چهاردهمین شعبه سوپرمارکت مالی ایران

،  محمودرضا خواجه نصیری مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان مبدع و موسس سوپرمارکت مالی در مراسم گشایش چهاردهمین شعبه در کرمان تاکید کرد: حیطه فعالیت سوپرهای مارکت مالی در کرمان و سایر نقاط ایران فقط و فقط محدود به چند فرصت سرمایه گذاری مانند بورس، تامین مالی از طریق اوراق بدهی یا سیستم بانکی و انجام امور بیمه ای نیست؛ اگرچه سوپرمارکت مالی تمام این مزایا را در دل خود یک‌جا فراهم دارد اما این موارد تنها مزایای عیان سوپرمارکت‌های مالی است، این نوع سوپرمارکت‌ها، مزایای پنهانی نیز دارند که کارآفرینان و فعالان اقتصادی کرمان می‌توانند فرصت های بالقوه موجود در این فرایند را به بالفعل تبدیل کنند .

وی گفت: فلسفه ایجاد سوپرمارکت‌های مالی، ایجاد یک درگاه مشترک متقابل در هر شهر است. به گفته او، سوپرمارکت‌های مالی ، با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت های پیدا و پنهانشان می توانند در رونق اقتصاد تاثیرگذار باشد.

خواجه نصیری گفت: ما علاوه بر آمادگی برای تسهیل فرایند تامین مالی تمام پروژه ها، از منابع و امکانات مطلوبی در بازارهای مالی  نیز برخوردار هستیم و می توانیم بستر لازم را برای  رشد و توسعه بیش از پیش استان کرمان را فراهم کنیم. البته این مهم با توجه به صبغه‌ و سابقه مسئولان و متولیان استان کرمان ، شدنی است.
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن گفت: این شرکت ضمن این که در طول چهار سال گذشته در مجموعه بازار سرمایه ایران فعالیت‌های توسعه‌ای بسیاری انجام داده است. با بخش زیادی از فعالان اقتصادی استان کرمان از جمله شرکت ملی صنایع مس و گل گهر سیرجان ، کرمان موتور ، آرین ماهتاب گستر و هواپیمایی ماهان همکاری داشته است، به طوری که بدون اغراق می‌توان گفت؛ این شرکت ها همکار استراتژیک ما هستند.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن تاکید کرد: بخش های آماده توسعه کرمان نیازمند زیرساخت های لازم هستند و برای پیوند دادن منابع و ظرفیت ها نیاز به پایگاه هایی مانند این شرکت داریم.

انتهای پیام/

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2460995
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید