امروز: سه شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - 09 March 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 398544
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم/ بازیکنانم را قهرمان می‌بینم

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی: بدشانسی آوردیم/ بازیکنانم را قهرمان می‌بینم

به گزارش خبرنگار ورزشی هشدار نیوزبه نقل از تسنیم، خدیجه قانع سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر هندبال بانوان اظهار داشت: کمی بدشانسی آوردیم. البته ترجیح می‌دهم اصلاً در مورد داوری صحبت نکنم و فعلاً چیزی برای گفتن ندارم. بازیکنانم خیلی تلاش کردند. هم افرادی که در کسوت داوری هستند و هم آنهایی که در بخش مربیگری فعال هستند، می‌دانند که بازیکنانم لیاقت داوری بهتری را داشتند. من بازیکنانم را قهرمان می‌بینم. ما تلاش کردیم، اما برخی اتفاقات دیگر دست من یا بازیکنان نیست.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی درباره وضعیت برگزاری لیگ برتر هندبال گفت: کمی بی‌برنامگی بین دو مسابقه رفت و برگشت هر مرحله وجود داشت که زمان کافی برای ریکاوری به ما نمی‌داد. برخی می‌گفتند دو هفته زمان داریم، اما تا یک ماه طول می‌کشید. ما بازیکنان را آماده می‌کردیم و به اوج می‌بردیم و بعد دوباره به حالت قبل برمی‌گشتند. این زمان‌ها کمی بد بود.

سرمربی تیم هندبال زنان شهید شاملی کازرون در خاتمه تصریح کرد: با وجود آنکه مسابقات در دوران شیوع کرونا برگزار شد، ولی بازیکنان ما به سبب پروتکل‌های بهداشتی که فدراسیون اجبار کرده بود، به این ویروس مبتلا نشدند و این جنبه لیگ خیلی خوب بود.

 

انتهای پیام/+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://tn.ai/2458193
بازدید: 40

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید