امروز: پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - 04 March 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 397957
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰

آمادگی کامل برای ارائه خدمات به جانبازان شیمیایی سردشت

آمادگی کامل برای ارائه خدمات به جانبازان شیمیایی سردشت

مدیرکل مصدومین شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران از آمادگی کامل برای ارائه خدمات درمانی به اهالی سردشت که توسط کمیسیون پزشکی به عنوان جانباز شناخته می‌شوند خبر داد.

، دکتر سعید عطاری با اشاره به بازدید صورت گرفته از کلینیک مصدومین شیمیایی شهرستان سردشت، گفت: در این بازدید که با همراهی معاون اجرایی محترم بیمه دی انجام شد، مسائل و مشکلات کلینیک در زمینه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: به منظور برطرف کردن این مسائل تصمیماتی اتخاذ شد که مهم‌ترین آن‌ها افتتاح دفتر بیمه دی در محل کلینیک جهت سهولت و سرعت دسترسی ایثارگران معزز به خدمات بیمه‌ای، افزایش تعرفه پزشکان متخصص و عمومی درمانگاه به تعرفه‌های بخش خصوصی به‌منظور جلب همکاری پزشکان در سطح شهر و پیگیری برای تأمین داروهای مورد نیاز بود.
مدیرکل مصدومین شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت و ضرورت خدمت‌رسانی مناسب به جانبازان شیمیایی گفت: در حال حاضر ارائه خدمات درمانی توسط کلینیک مصدومین شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تمام ظرفیت صورت می‌گیرد.
عطاری با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: در تماسی با دکتر حسنی معاون محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مقرر شد به منظور اجرایی شدن ماده ۲ قانون شناسایی و حمایت از مصدومین شیمیایی و تأمین خدمات درمانی توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به زودی جلساتی با مسئولان این دانشگاه برگزار شود.
انتهای پیام

 

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.+ 0
I_DONT_LIKE_IT - 0

منبع: https://www.isna.ir/news/99110805826/آمادگی-کامل-برای-ارائه-خدمات-به-جانبازان-شیمیایی-سردشت
بازدید: 52

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید