امروز: دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - 08 March 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 397826
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۳۰
دسته: استانها
پرینت
ایمیل

هلال احمر خراسان شمالی به هزار در راه مانده امدادرسانی کرد

ابوالفضل محبان در گفتگو با مهر از امدادرسانی به هزار نفر که در اثر بارش برف و بروز کولاک دچار مشکل شده بودند خبر داد و اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی و وقوع برف و کولاک، ۱۶ تیم عملیاتی و ۵ تیم پشتیبانی برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان و در راه ماندگان به کارگیری شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ادامه داد: با تلاش امدادگران و نجات گران جمعیت هلال احمر استان، ۲۵۰ خودرو رهاسازی شد و ۷۰ نفر نیز نجات یافتند.

وی افزود: ۲۳ نفر از اعضای یک خانواده که در کولاک گرفتار شده بودند امدادرسانی و اسکان اضطراری داده شدند.

محبان بیان داشت: خوابگاه‌های دانش آموزی سطح استان با ظرفیت هزار تخت برای اسکان اضطراری در راه ماندگان در نظر گرفته شد و ۲۳۰ بسته غذایی ۲۴ ساعته نیز بین در راه ماندگان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: با هماهنگی مرکز کنترل هماهنگی eoc جمعیت هلال احمر با دهیاری روستای سلولی ۳ نفر که در راه مانده بودند نجات یافتند.

وی ادامه داد: با هماهنگی مرکز کنترل هماهنگی eoc نیز ۳ نفر در راه مانده روستای زیارت شیروان، ۲ نفر روستای گلی و یک نفر در راه مانده روستای باغچق نجات داده شدند.

محبان در انتها تاکید کرد: تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر استان تا پایان بارش برف و کولاک در آماده باش کامل به سر می‌برند.+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

منبع: https://www.mehrnews.com/news/5127733/هلال-احمر-خراسان-شمالی-به-هزار-در-راه-مانده-امدادرسانی-کرد
بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید