امروز: جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - 22 January 2021

آخرین اخبار

اخبار برگزیده

کد خبر: 397613
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

اگر قالیباف کاندیدای ریاست جمهوری شود تهرانی‌ها با او قهر می‌کنند!

به گزارش هشدارنیوز ؛ منصور حقیقت پور، نمانیده مجلس نهم و از چهره های نزدیک به لاریجانی که به تازگی مدعی شده بود قالیباف در مجلس کاری نکرده و بهتر است به شهرداری برگردد، این بار گفته است که اگر قالیباف بخواهد برای ریاست جمهوری کاندیدا شود درگیر یک تناقض در مجلس خواهد شد و همچنین احتمالا مردم تهران با وی قهر کنند!
 
به گزارش جهان نيوز، گزیده اظهارات حقیقت پور را در ادامه خواهید خواند:
 
 *به طور کلی اصولگرایان در به وحدت رسیدن نمره خوبی ندارند. من مطمئن هستم که روح مرحوم مهدوی کنی از اصولگرایان ناراضی است. این بزرگوار تا روز آخر تلاش کرد اصولگرایان را به وحدت برساند اما موفق نشد. ایشان نتوانست این آقایان را جمع کند و بر سر یک نفر به اجماع برساند حال که جامعه اصولگرایی مهدوی کنی را در بین خود ندارد.
 
 *اگر رییسی جدی باشد می تواند با آمدن خود این طیف را منسجم کند و  همچنین وحدتی ایجاد کند ولی در غیر این صورت اصولگرایان حداقل سه چهار نماینده خواهند داشت.
 
*در مورد قالیباف هم، حضور او در انتخابات ریاست جمهوری می تواند موجب قهر مردم تهران با او شود چون تهرانی ها برای حضور در پارلمان به قالیباف رای دادند.
 
 *اگر قالیباف تصمیم گرفت به مجلس نرود برای پاستور ذخیره می شود. اما امروز او در مجلس حضور دارد اگرچه از بهارستان تا پاستور راهی نیست و چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد ولی برای رد شدن از آن، مسیر سیاسی سنگینی طی خواهد کرد.
 


+ 1
I_DONT_LIKE_IT - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید